Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 24 do 31 października 2021 roku

Data: 2021-10-23 10:03:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Ostatni tydzień października rozpoczynamy na Netfliksie nowymi premierami filmowymi i serialowymi. Zapraszamy na przegląd najciekawszych premier filmowych i serialowych platformy, jakie debiutują w nadchodzących siedmiu dniach. Sprawdźmy co pojawi się na Netflix.

Obrazek w treści

  • W dniach od 24 - 31 października na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W ofercie platformy zarówno sporo polskich filmów, jak i nowe seriale oraz kontynuacje.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 17 do 24 października 2021 roku.

Rozpoczynamy kolejny tydzień premier na platformie Netflix. W tym tygodniu powraca polski slasher, debiutuje mnóstwo rodzimych filmów i kolejna produkcja filmowa Zacka Snydera. Pojawią się też wszystkie sezony dobrze przyjętego serialowego sitcomu. Zapraszamy także do sprawdzenia tego co jeszcze zadebiutuje w październiku na Netflix. Nie zapomnijcie także o premierach kinowych.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 24 - 31 października 2021. 

Ach śpij kochanie - premiera 25 października 2021 roku

Premiery tego tygodnia na platformie Netflix zaczynamy od kilku polskich produkcji. Pierwszą z nich jest mroczny thriller o miłości, stworzony na prawdziwej historii. Opowieść przenosi widzów do Krakowa, w lata 50-te ubiegłego wieku. Od jakiegoś czasu w mieście dochodzi do tajemniczych zaginięć. Bohaterem opowieści jest młody śledczy, który uważa, że za owe zaginięcia odpowiada bardzo szanowany obywatel, którego przeszłość jest jednak bardzo niejasna. 

Słaba płeć? - premiera 25 października 2021 roku

Kolejną rodzimą produkcją jaka znalazła się w tygodniowych premierach Netfliksa jest komedia romantyczna, której bohaterką jest kobieta. Zosia to bardzo ambitna i przebojowa dziewczyna, której życie wali się z dnia na dzień, kiedy zostaje zwolniona z pracy. Nie chce się jednak poddawać, zamierza natychmiast stanąć na nogi. Zanim to jednak zrobi dokona podstępnej zemsty na swoim byłym szefie. 

Dom zły - premiera 25 października 2021 roku

Na Netflix będziemy mieli okazję zobaczyć w tym tygodniu także kolejny film z braworową rolą Arkadiusza Jakubika. Jest to mocny dramat kryminalny Wojciecha Smarzowskiego, w którym śledzimy dochodzenie oficerów milicji, którzy zajmują się sprawą wielokrotnego mordercy. Historia rozpoczyna się kiedy w domu państwa Dziabasów pojawia się gość, Edward Środoń. Po kolacji, bogatej w alkohol, dochodzi do tragedii. 

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - premiera 27 października 2021 roku

Fanów filmów grozy, w szczególności slasherów, ale i miłośników rodzimych produkcji zapewne zaintersuje kontynuacja filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Historia przenosi nas do niewielkiego miasteczka na Podlasiu, gdzie pracuje jako lekceważony przez innych policjant o imieniu Adaś. Przyjdzie mu zająć się sprawą Zosi, dziewczyny, które twierdzi, że jest jedyną ocalałą z krwawej masakry wyrządzonej przez zdeformowane bestie mieszkające w lesie. 

Astrologiczny przewodnik po załamach sercach  (sezon 1) - premiera 27 października 2021 roku

W ofercie Netfliksa nie mogło zabraknąć także seriali. Pierwszy z nich to produkcja włoska, bazująca na literarurze, która skupia się na młodej kobiecie przeżywającej zawód miłosny. Alice, która spodziewała się, że jej życie ułoży się zupełnie inaczej, czuje się bardzo samotna. Niedługo później poznaje sympatycznego, bardzo charyzmatycznego miłośnika astrologii. Ma nadzieję, że miłość jest jej zapisana w gwiazdach, a on pomoże mu ją odnaleźć. 

Efekt hipnozy - premiera 27 października 2021 roku

Na Netflix w tym tygodniu swoją premierę będzie mieć także kolejna produkcja, w której zobaczymy Kate Siegiel, znaną z kilku seriali Netfliksa, choćby z Nocnej mszy. Tym razem aktorka zagrała w filmie, będącym trzymającym w napięciu thrillerem. Wcieliła się w postać młodej kobiety, której życie utknęło w martwym punkcie. Aby coś w nim zmienić, odblokować pokłady zmian, postanawia skorzystać z pomocy hipnoterapeuty. Po kilku sesjach zauważa, że utknęła w psychologicznej pułapce, która może mieć straszne konsekwencje. 

Armia złodziei - premiera 29 października 2021 roku

W tym tygodniu zadebiutuje na platformie także kolejna część filmu Zacka Snydera. W prequelu trzymającego w napięciu kryminalno-sensacyjnego filmu, śledzimy losy księgowego, który był bohaterem Armii umarłych. Tym razem Ludwig Dieter zostaje zwerbowany przez pewną tajemniczą kobietę, która ma pewny plan. Proponuje mu, by dołączył do grypy przestępców, najbardziej doborowej grupki kryminalistów, poszukiwanych przez Interpol na całym świecie. Razem mają rabować największe i najbardziej strzeżone sejfy.

Niewidzialne - premiera 29 października 2021 roku

Jeszcze jedna polska produkcja debiutująca w tym tygodniu. Tym razem adaptacja dramatu "Szwaczki" Pawła Sali. Opowieść rozgrywa się w nawiedzonej suterynie, a jej bohaterkami są trzy szwaczki, kobiety żyjące na peryferiach społecznych. Każda z nich jest zupełnie inna, każda ma zupełnie inne spojrzenie na życie, inny wiek. Wszystkie je jednak łączy wspólny mianownik. Wszystkie ukrywa jakąś mroczną tajemnicę, sekret, który musi być ujawniony. 

Mój czas dla Ciebie (sezon 1) - premiera 29 października 2021 roku

Kolejną propozycją, tym razem serialową jest produkcja hiszpańska, debiutująca w pierwszym sezonie, wzruszający dramat w romantycznym stylu. Fabuła koncentruje się na parze Linie i Nico, który od wieliu lat byli razem, ale po latach spędzonych w związku, nagle ze sobą zrywają. Problem w tym, że Lina nie może odnaleźć się w nowej sytuacji. Dziewczyna nie potrafi zapomnieć o Nico, nie potrafi przestać o nim myśleć. 

The Office (wszyskie sezony) - premiera 30 października 2021 roku

Premiery tego tygodnia kończymy debiutem na Netflix wszystkich sezonów niezwykle popularnego serialu zrealizowanego w formie sitcomu. Bohaterami tej serialowej opowieści, która łączy komedię z rodzajem produkcji paradokumentalnej są pracownicy firmy zajmującej się artykułami papierniczymi. Akcja rozgrywa się oczywiście w biurze, a każdy odcinek przynosi wiele zaskakujących i śmiesznych sytuacji.

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.