„Imperium światła” ze zwiastunem. W obsadzie nowego filmu Olivia Colman

Data: 2022-08-26 12:34:21 Autor: mkoziel
udostępnij Tweet

W nowym filmie Sama Mendesa Imperium światła zobaczymy wielu świetnych aktorów, wśród nich zdobywcy Oscarów! Produkcja doczekała się już zwiastuna i plakatu promocyjnego. 

Obrazek w treścifot. fragment zwiastuna

Zwiastun nowej produkcji Sama Mendesa właśnie trafił do sieci. Będzie to miłosna historia poruszająca naprawdę istotne tematy. Za kamerą stanął Roger Deakins, który współpracował już wcześniej z reżyserem przy filmie 1917 czy Jarhead. Żołnierz piechoty morskiej.

Imperium światła – opis i zwiastun nadchodzącego filmu

Film Imperium światła opowie niezwykle intymną historię romansu, który rozegra się w małym kinie na południowym wybrzeżu Anglii. Akcja została umiejscowiona w latach 80. XX wieku, gdzie wśród jednych z najpilniejszych problemów pozostawała kwestia rasizmu. Z tym problemem zmierzyć będzie musiał się jeden z głównych bohaterów nadchodzącej produkcji. Dodatkowo spora część fabuły zostanie poświęcona samej kinematografii.

Poniżej można obejrzeć zwiastun produkcji:

Imperium światła – nowy film Mendesa z plejadą gwiazd

W produkcji wyreżyserowanej przez Mendesa biorą udział gwiazdy wielkiego formatu. W roli głównej pojawi się Olivia Colman. Aktorka zdobyła nagrodę Oscara za kostiumowy film Faworyta. W 3 i 4 sezonie serialu The Crown wcieliła się w postać królowej Elżbiety, obecnie panującej monarchini z dynastii Windsorów. Ostatnio gościnnie pojawiła się w serialu Netflixa Heartstopper, gdzie zagrała matkę jednego z głównych bohaterów. 

Może zainteresować cię także...

U jej boku wystąp Michael Ward, laureat nagrody BAFTA, którego ostatnio mieliśmy szansę zobaczyć w dramacie Beauty poświęconym czarnoskórej piosenkarce. W obsadzie nadchodzącego filmu znalazł się również Colin Firth. Aktor zagrał Pana Darcy'ego w popularnym serialu BBC na podstawie Dumy i uprzedzania Jane Austen. Wcielił się również w jedną z głównych ról w ekranizacji Dziennik Bridget Jones opartej na powieści Helen Fielding. W obsadzie znaleźli się również Tom Brooke, Hannah Onslow oraz Toby Jones.

Premiera produkcji zaplanowana została na 3 marca 2023 roku.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Gdzie śpiewają raki
Delia Owens
Gdzie śpiewają raki
Tylko jedna chwila
Sylwia Markiewicz
Tylko jedna chwila
Pokaż wszystkie recenzje