Katarzyna Bonda wyda kolejną książkę! Znamy szczegóły!

Data: 2019-08-26 12:42:31 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Dziś Katarzyna Bonda obchodzi swoje urodziny! Parę dni temu to jednak ona zrobiła prezent swoim fanom – jak poinformowała na Facebooku, już niebawem ukaże się jej kolejna powieść. O czym będzie nowa książka popularnej pisarki?

Katarzyna BondaFot. materiały prasowe Warszawskiego Festiwalu Kryminału

Katarzyna Bonda znana jest ze swojej serii kryminalnej z Saszą Załuską w roli głównej. Jednak popularna pisarka nie ogranicza się tylko do jednej serii. Przed laty wydała m.in. książkę na temat profilowania sprawców. Teraz zaś proponuje czytelnikom… kryminalny romans!

Czytaj także: Nowa książka Remigiusza Mroza we wrześniu – „Wyrok”, czyli Chyłka 10!

Nowa książka Katarzyny Bondy łączyć będzie wątki kaukasko-polskie i miłosno-kryminalne. Powieść nosi tytuł Miłość leczy rany i będzie wielowątkową opowieścią o uczuciu i zbrodni, a także o wielkiej nadziei. Dzięki zastosowaniu dwóch planów czasowych, fabuła zostanie podzielona na przeszłość i teraźniejszość. Co jednak ciekawe – historia spisana przez Bondę oparta jest na faktach.

Miłość leczy rany – opis

O czym będzie powieść pt. Miłość leczy rany? Książka przedstawi losy Kereja, młodego jogina, który w połowie lat dziewięćdziesiątych w Uralsku w Kazachstanie przeciwstawia się lokalnemu gangowi.

Chłopak, by obronić własny honor, musi podjąć trudne decyzje. Zabija oprawców, jednak to nie koniec jego kłopotów. Kazach, by uciec od odpowiedzialności, musi wyjechać jak najdalej od swojego domu. Wybiera ucieczkę do Polski, gdzie zmienia tożsamość. Od teraz nazywa się Igor.

Trzy lata później w Srebrnej Górze na jednej z dyskotek Igor poznaje Tośkę, młodą studentkę, a od niedawna także singielkę, która w tym momencie spotyka prawdziwą miłość swojego życia.

W 2001 roku w Ząbkowicach Śląskich Igor i Tośka prowadzą ułożone, spokojne życie. A przynajmniej tak wygląda to na pozór – dziewczyna wie bowiem, że jej ukochany jest mordercą i w wioskach ukrywa się przed przeszłością. Jednak coraz częściej pojawiają się wątpliwości, czy wie, kim jest jej chłopak.

Tośka zrobi wszystko, by sekrety wyszły na jaw. A gdy do tego dojdzie, nie będzie już odwrotu.

Miłość leczy rany – czy na faktach?

Jak przyznaje autorka, jej nowa książka oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, którymi interesowała się już prawie dwadzieścia lat temu, jeszcze przed serią o Saszy Załuskiej. Wówczas jednak nie miała możliwości, by wydać powieść w takiej formie, jakiej tego oczekiwała.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez pisarkę, nowa książka Katarzyny Bondy to prawdziwa historia miłosna Polki i Kazacha, mająca spore nawiązania do tego, co faktycznie działo się przed laty. Lokalizacja czy motyw zbrodni Kereja oraz szczera miłość Tośki to odwzorowane prawdziwe relacje międzyludzkie.

Miłość leczy rany – kiedy premiera?

Kiedy premiera najnowszej książki Katarzyny Bondy? Najnowsza książka polskiej pisarki wydana zostanie 30 października bieżącego roku. Jednocześnie warto zaznaczyć, że będzie to pierwszy tom, zapoczątkowujący nową serię pisarki. Za wydanie tytułu odpowiedzialne będzie Wydawnictwo Muza.

Kojarzycie twórczość autorki? Będziecie czytać?

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Miłość leczy rany
Katarzyna Bonda3
Okładka książki - Miłość leczy rany

Kerej mieszka w kazachstańskim Uralsku, gdzie honor mężczyzny jest ważniejszy od życia czy śmierci. Kiedy młody wojownik i jogin sprzeciwia się lokalnemu...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje