Nowa książka Katarzyny Bondy na początku maja! To czwarty tom serii o Hubercie Meyerze

Data: 2021-04-14 15:52:51 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

W pierwszych dniach maja na półkach księgarskich pojawi się nowa książka Katarzyny Bondy - Nikt nie musi wiedzieć. To kontynuacja popularnego cyklu książek o śledztwach śledczego Huberta Meyera.

Obrazek w treści Nowa książka Katarzyny Bondy na początku maja! To czwarty tom serii o Hubercie Meyerze [jpg]

W profilu na Facebooku znana autorka kryminałów Katarzyna Bonda zapowiedziała premierę nowej książki. Obecnie na ekranie możemy oglądać ekranizację powieści Lampiony - serial Żywioły Saszy. Ogień, a w księgarniach znajdziemy powieść Nikt nie musi wiedzieć - kolejny tom wydawanej przed ponad 10 laty serii o psychologu śledczym Hubercie Meyerze.

Czytaj także: Serial Żywioły Saszy. Ogień - ciekawostki, informacje z planu

Nikt nie musi wiedzieć to 4 powieść, należąca do serii o Hubercie Meyerze, psychologu śledczym, który wspiera policję w prowadzeniu najtrudniejszych śledztw.

Nikt nie musi wiedzieć Katarzyna Bonda – opis

Co tym razem czeka Huberta Meyera i mecenas Weronikę Rudy?

W wyczekiwanej przez prawie 10 lat powieści znana pisarka opisać ma śledztwo, które może okazać się jednym z najbardziej wymagających w całej dotychczasowej, długiej i i tak niełatwej karierze Huberta Meyera.

Ten udaje się na zasłużony urlop. Nie chce myśleć o przestępcach, widzieć zbrodni, słyszeć telefonów od przełożonych. Chce tylko dużo spokoju i jeszcze więcej tequili. Niestety, nie ma na to szans. Tuż po rozpoczęciu urlopu pewna kobieta dręczy go kolejnymi dziwnymi wiadomościami. W dodatku wkrótce do jego drzwi puka prokurator Weronika Rudy, a towarzyszy jej grono stróżów prawa, których Meyer zna aż za dobrze. Razem proszą go o wsparcie. 

Kilka miesięcy wcześniej zamordowany został niebezpieczny gangster o pseudonimie Japa. Zastrzelił go jeden z policjantów. By uchronić kolegę po fachu przez procesem, potrzebna jest ekspertyza głosząca, że zabójstwo było efektem mafijnych porachunków. 

By odwrócić uwagę od prawdziwych zamiarów Meyera, przejmuje on sprawę zabójstwa. Ciało brutalnie zamordowanego i zmasakrowanego chłopaka znaleziono na drodze prowadzącej do pałacu w Mosznej. Meyer wraz z Weroniką Rudy badają sprawę, a tymczasem znalezione zostają kolejne ciała. Morderca zdaje się grać na nosie śledczym. Tropy prowadzą na manowce. Mnóstwo konfliktów, kłótni, sprzecznych interesów. Czy tę sprawę w ogóle da się rozwikłać?

Nikt nie musi wiedzieć Katarzyna Bonda – kiedy premiera?

Premierę najnowszej książki Katarzyny Bondy zaplanowano już na początek maja. Powieść Nikt nie musi wiedzieć znajdziecie w księgarniach tuż po weekendzie majowym - 5 maja 2021.

Nikt nie musi wiedzieć to 4 tom z serii o Hubercie Meyerze. Poprzednie to: Sprawa Niny FrankTylko martwi nie kłamią, Florystka

Czytaj także: Motyw ukryty - kolejna książka Katarzyny Bondy

Jesienią na platformie Player.pl (Grupa TVN) zadebiutował serial Żywioły Saszy. Ogień, który ukazywał wydarzenia opisane w powieści Lampiony, należące do innej popularnej serii Katarzyny Bondy - Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Jak deklaruje pisarka, twórcy planują już nad drugim sezonem produkcji. W połowie 2020 roku pisarka wydała także Motyw ukryty napisaną z profilerem Bogdanem Lachem książkę o prawdziwych sprawach policyjnego profilera. Wcześniej opublikowała także powieść Miłość leczy rany, mającą otwierać serię pod tym samym tytułem.

Nikt nie musi wiedzieć Katarzyna Bonda – gdzie kupić?

Powieść Nikt nie musi wiedzieć kupić możecie w przedsprzedaży w księgarni Empik.com.

Dodatkowo wkrótce pojawi się w innych księgarniach, ceny sprawdzicie poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Nikt nie musi wiedzieć
Katarzyna Bonda13
Okładka książki - Nikt nie musi wiedzieć

Książka, której fani kryminałów Katarzyny Bondy, czekali prawie 10 lat. Oto powraca szalenie popularna seria, której bohaterem jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje