Nine Perfect Stranger – serial oparty na książce autorki Małych kłamstewek

Data: 2021-05-06 11:12:01 Autor: adudek

Platforma Hulu pokazała pierwszy filmowy zwiastun nowego serialu dramatycznego opartego na książce Liane Moriarty. Tytuł nowej produkcji oryginalnej Hulu brzmi Nine Perfect Stranger.

Obrazek w treści

Serial Nine Perfect Stranger, dramat utrzymany w tajemniczej konwencji, w gwiazdorskiej obsadzie, z główną rolą Nicole Kidman. Co wiemy o serialu?

Nine Perfect Stranger – opis serialu

Akcja serialu Nine Perfect Stranger rozgrywa się w ośrodku odnowy biologicznej o nazwie Tranquillum House, który prowadzi dyrektorka i wizjonerka, rosjanka o imieniu Masha. Dziewięć osób, ludzi zestresowanych i zmęczonych życiem ma obiecaną odnowę, nie tylko biologiczną, ale także duchową.

Czytaj również: Mike Flanagan, znany reżyser horrorów, gotów do kolejnej ekranizacji Mrocznej Wieży

Nieznający się pacjenci ośrodka, liczący na duży zastrzyk pozytywnej energii, trafia do miejsca, które ma ich odmienić. Jeszcze nie wiedzą co tak naprawdę ich tutaj czeka.

Nine Perfect Stranger – obsada serialu

Jak już nadmieniliśmy, serial Hulu to kolejna produkcja w gwiazdorskiej obsadzie. W roli Mashy zobaczymy Nicol Kidman, znana z wielu filmowych ról. Możemy ją oglądać w takich produkcjach jak: Inni, musicalu Moulin Rouge!, czy serialach Wielkie Kłamstewka i Od nowa

W serialu zagrają także: Regina Hall (Mała), Tiffany Boone (Piękne istoty, Niebo o północy), Melissa McCarthy (Mów mi Vincent, Thunder Force), Michael Shannon (Uciekinier, Droga do szczęścia), Melvin Gregg (Droga powrotna), Manny Jacinto (Dobre miejsce, Top Gun: Maverick), Luke Evans (Piękna i Bestia, seria Hobbit, Alienista).

W pozostałych rolach: Grace Van Patten, Asher Keddie, Samara Weaving i Bobby Cannavale.

Czytaj również: Disney+, Amazon Prime Video, Hulu, Paramount - czy w Polsce pojawią się nowi konkurenci Netflixa?

Twórcą serialu jest  David E. Kelley i Bruna Papandrea, zaś producentem wykonawczym Nicole Kidman.

Nine Perfect Stranger – zwiastun

Film wprawdzie nie ma jeszcze ustalonej konkretnej daty premiery, ale oprócz fabuły, obsady i twórców, Hulu zaprezentowało także jego filmowy zwiastun.

Nine Perfect Stranger – ile odcinków?

Serial  Nine Perfect Stranger ma składać się w pierwszej serii z 8 odcinków.

Nine Perfect Stranger – kiedy premiera?

Data premiery serialu dramatycznego, jakim jest Nine Perfect Stranger, nie została jeszcze podana. Należy się jednak spodziewać, że pojawi się on na platformie Hulu jeszcze w tym roku.

Czytaj również: Powstanie 2 sezon serialu "Love, Victor"

Nine Perfect Stranger – książki

Serial Nine Perfect Stranger oparty jest na najnowszej książce autorki Wielkich Kłamstewek, Liane Moriarty o takim samym tytule. 

Książkę „Wielkie kłamstewka” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.