Piękna i zemsta - Netflix udostępnia kolejną serialową południowoafrykańską produkcję

Data: 2022-05-12 12:04:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Na Netfliksie można już oglądać kolejna mini-serialową południowoafrykańską opowieść, tym razem w formie dramatu, w którym zemsta odgrywa kluczową rolę. Serial nosi tytuł Piękna i zemsta, a wszystkie jego odcinku, już na platformie. 

Obrazek w treści

Serial Piękna i zemsta jest trzymającym w napięciu, emocjonującym dramatem z RPA, który zabiera widza do świata bogactwa i tajemnic. Co wiemy o tej produkcji? Na czym skupia się fabuła? Il odcinków liczy sobie ta serialowa opowieść? Sprawdzamy! 

Piękna i zemsta – opis serialu

Serial Piękna i zemsta to jak już wspominaliśmy produkcja południowoafrykańska, będąca dramatem. Historia kręci się wokół rodziny zajmującej si tworzeniem kosmetyków i rozpoczyna się piętnaście lat wcześniej, kiedy to owa rodzina Don i Grace Bhengu prowadzili testy swoich kosmetyków, które zawierały pewien toksyczny składnik, na dzieciach mieszkających na ulicy. Jedną z nich była Zinhle Manzini, która po latach pragnie się zemścić. 

      Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 8 do 15 maja 2022

Udaje się jej przeniknąć do świata tejże rodziny, gdzie stopniowo ujawnia ich sekrety doprowadzając do ich upadku. Przy okazji musi mierzyć się z własnymi demonami. 

Piękna i zemsta – obsada serialu

W serialu występują: Nthati Moshesh, Dumisani Mbebe, Nambitha Ben-Mazwi, Angela Sithole, Jesse Suntele, Oros Mampofu, Mpho Sebeng, Rosemary Zimu, Vele Manenje, John Ncamane.

      Czytaj również:  „Siostry krwi” – nowy serial kryminalny już dziś na Netfliksie

Reżyserami serialu są Denny Miller, Rea Rangaka oraz Thati Peele

Piękna i zemsta – gdzie obejrzeć serial?

Serial Piękna i zemsta to kolejna oryginalna produkcja od platformy Netflix. Dlatego serial można oglądać właśnie na tej największej platformie streamingowej.  

      Czytaj również: 42 dni w mroku - dziś premiera chilijskiego mini-serialu opartego na faktach

 Premiery mini-serialu Piękna i zemsta przewidziana jest na dziś, czwartek 12 maja 2022 roku. Serial we wszystkich odcinkach można już oglądać na platformie Netflix.

Piękna i zemsta - ile odcinków?

Kolejny serial na platformie Netflix jaki możemy już oglądać, to ponownie produkcja wpisująca się w styl platformy, czyli będąca mini-serialem. Tym razem produkcja liczy sobie 6 odcinkach. Wszystkie one są już dostępne. 

Piękna i zemsta - opinie o serialu

Serial Piękna i zemsta może przypaść do gustu przede wszystkim widzom, którzy lubią serialowe opowieści w postaci dramatu, jednocześnie nie pozbawionego wielu zwrotów akcji i mnóstwa sekretów i tajemnic. 

   Czytaj również:  Nowy Eden - premiera nowego serialu na Netflix

Spodobać się może także widzom lubiącym produkcji z Południowej Afryki, jakich na platformie Netflix jest coraz więcej. 

Piękna i zemsta – książki

Opisywany serial to kolejna produkcja, która nie bazuje na książce. Oznacza to, że produkcja została stworzona na własnym, autorskim scenariuszu. W zamian zatem polecamy inna książkę, o tytule Piękna i Bestia, której autorem jest Elizabeth Rudnick.

Książkę "Piękna i Bestia" (Wydawnictwo Egmont) można kupić taniej poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy