„Pluszowy Zajączek": idealna książka na przedświąteczny czas

Data: 2019-11-06 12:47:41 Autor: Sławomir Krempa

W mroźny wiglijny poranek Pluszowy Zajączek wychodzi z domu z listem do Świętego Mikołaja. Ten list, napisany przez Jacka, Zajączek wcześniej ukrył, bał się bowiem, że przyjaciel chce go wymienić na nową pluszową maskotkę. Teraz jednak postanowił naprawić błąd i doręczyć list Świętemu Mikołajowi. W tym zadaniu wspierają go Mróz, Wrona i Bałwanek. Czy uda im się dotrzeć do Mikołaja przed pierwszą gwiazdką? I czy Pluszowy Zajączek naprawdę miał powód do zmartwienia? 

Pluszowy Zajączek to ciepła, wzruszająca opowieść o przyjaźni, wzajemnym wsparciu i dzieleniu się tym, co dobre. 

Książkę Iwonny Buczkowskiej warto wspólnie z najmłodszymi dziećmi czytać w czasie przedświątecznym, gdy tylko spadnie pierwszy śnieg lub gdy w kalendarzu zagości grudzień. Z jednej strony – by wprawić się w dobry, bożonarodzeniowy nastrój, a z drugiej – by pokazać dzieciom, jak ważny jest drugi człowiek. I to, by zawsze o nim pamiętać.

- recenzja książki Pluszowy Zajączek

Do lektury zaprasza Wydawnictwo Bis. Koniecznie przeczytajcie premierowy fragment książki Pluszowy Zajączek. Posłuchajcie też inspirowanych książką piosenek, śpiewanych przez autorkę, Iwonnę Buczkowską:

Książkę Pluszowy Zajączek kupicie w popularnych księgarniach internetowych: 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Pluszowy Zajączek
Iwonna Buczkowska1
Okładka książki - Pluszowy Zajączek

Zbliżają się Święta, Jacek sadza na biurku swojego ukochanego Pluszowego Zajączka i pisze list do Mikołaja. Rysuje pięknego zajączka, a pod spodem prosi...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo