Promyk nadziei: Ipek ucieka z rąk Mahmuta. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 164?

Data: 2021-12-01 09:20:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W nowym epizodzie Promyku nadziei, Ipek udaje się uciec, kobieta prosi Omera o pomoc, a Suhleja pragnie się oddać funkcjonariuszom policji. Kto stanie się jednak oskarżonym? Co wydarzy się w 164 odcinku Promyku nadziei?

Obrazek w treści

Promyk nadziei to kolejna turecka produkcja z 2019 wieczornego pasma Telewizji Polskiej. Co nowego wydarzy się w świecie nowych bohaterów?

Promyk nadziei odc. 164 - streszczenie, opis

W 164 epizodzie  Mahmutowi wyrywa się Ipek, która udaje się do Omera po pomoc. W tym czasie Suhleja oddaje się w ręce policji, ale winą obciąża Selmę. Peri natomiast nie chce przyjąć przeprosin Ozan.

Czytaj także: "Firmowa gwiazdka". Świąteczna impreza integracyjna

Filiz mu nie wierzy, mają świadomość intencji Halila, natomiast Omer rusza do walki o Ipek, Mahmut nie chce jej odpuścić!

Promyk nadziei odc 164 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 164 odcinek Promyk nadziei? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w czwartek, 2 grudnia 2021 roku na antenie stacji TVP 2 o godzinie 17:15.

Czytaj również: Druhny – Wycieczka do Las Vegas może mieć zaskakujący przebieg! 

Promyk nadziei odc 164 - powtórka

Na tę chwilę nie zaplanowano reemisji odcinka. Możemy go jednak za darmo nadrobić w Internecie za sprawą platformy vod.tvp.pl, należącej do Telewizji Polskiej.

Czytaj również: Nigdy w życiu! Dziennikarka kontra romantyczność

Promyk nadziei — wszystkie informacje o serialu

Produkcja od niemalże 160 odcinków, emitowana  jest na kanale drugim należącym do Telewizji Polskiej, to kolejna świetnie przyjmowana turecka komedia o niezwykłym, szeroki gronie bohaterów i antybohaterów. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Promyk nadziei – książka 

Serial Promyk nadziei powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka powiązana z tym tytułem. Zamiast tego, zaproponować możemy Wam najnowszą powieść Nadii Hamid – Fatma. Moja arabska teściowa. Publikacja przedstawia losy pokoleń kobiet, które doznają krzywd w libańskich małżeństwach. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy