Remigiusz Mróz z nową serią!

Data: 2019-04-15 13:05:57 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet
News - Remigiusz Mróz z nową serią!

Remigiusz Mróz zapowiada nową książkę, będzie to całkiem nowa powieść niezwiązana z innym cyklem autora.

Przed paroma chwilami na swoim profilu na Facebooku Remigiusz Mróz poinformował fanów, że już za miesiąc, 15 maja na rynku pojawi się jego kolejna książka. Tym razem jest to całkiem nowa powieść pt. Listy zza grobu, rozpoczynająca prawdopodobnie nową serię autora. Książkę można kupić taniej o 10 złotych już teraz tutaj.

Mroczne sekrety ukryte są w małych społecznościach...

Po dwudziestu latach od śmierci własnego ojca, Kaja Burzyńska ciągle otrzymuje od niego wiadomości. I nie ma to nic wspólnego ze zdarzeniami paranormalnymi — jej zapobiegliwy tata zadbał o to przed śmiercią, przygotowując i zlecając wysyłkę listów co roku, w ten sam dzień — pozornie przypadkowy. Po pewnym czasie dla kobiety listy, stanowiące swego rodzaju prezent, są już tradycją. A przynajmniej tak jej się wydaje, do momentu, w którym w listach zaczyna dostrzegać drugie dno…

W tym samym czasie do małego miasteczka po ponad dwudziestu latach wraca patomorfolog Seweryn Zaorski. Mężczyzna, wraz ze swoją dwójką dzieci, wraca do korzeni, gdzie nabywa zniszczony dom rodzinny Kai, w którym rozpoczyna generalny remont. W starym garażu znajduje zaś zamurowaną skrytkę z materiałami, które rzucają nowe światło na sprawę sprzed dwóch dekad…

 

Czytaj także: Drugi sezon serialu o Chyłce jeszcze w tym roku!

Najnowsza książka autora ukaże się nakładem wydawnictwa Filia. Jej cena detaliczna wynosić będzie 39.90 zł, a na książkę składać się będzie około 520 stron. Jest to początek nowej serii z Sewerynem Zaorskim. Powieść wydana zostanie w miękkiej oprawie.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie na rynku pojawiła się między innymi książka Umorzenie, będąca dziewiątym tomem z serii o Joannie Chyłce. W przygotowaniu jest kolejny tom z serii o nietypowej warszawskiej adwokat.

Obecnie w soboty na kanale TVN zobaczyć można ekranizację Chyłki – serial z Magdaleną Cielecką nosi tytuł Chyłka: Zaginięcie. Recenzję serialu przeczytać możecie tutaj.

Remigiusz Mróz to jeden z najpopularniejszych współczesnych polskich pisarzy. Od pewnego czasu związany jest także z Katarzyną Bondą, autorką m.in. książki Pochłaniacz czy Florystka.

Co o tym sądzicie? Planujecie przeczytać lub zakupić tę książkę? Jeśli tak, jest już dostępna w przedsprzedaży w Empiku. Poniżej znajdziecie tabelę, w której pojawią się bezpośrednie linki możliwości zakupu książki w popularnych księgarniach internetowych, gdy tylko ruszy w nich przedsprzedaż:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Listy zza grobu
Remigiusz Mróz2
Okładka książki - Listy zza grobu

Największe tajemnice drzemią w małych miasteczkach. Dwadzieścia lat po śmierci ojca Kaja Burzyńska wciąż otrzymuje od niego wiadomości. Zadbał o to, przygotowując...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje