Autorka „Rodziny Monet” przez 13 godzin rozdawała fanom autografy

Data: 2023-06-02 14:13:46 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Podczas Targów Książki Empiku największą uwagę przyciągnęło spotkanie autorskie z Weroniką Marczak. Fani nawet trzynaście godzin czekali na autograf pisarki.

Pokój bohaterki z cyklu "Rodzina Monet" w Warszawie - spotkanie z autorką książekfot. mat. prasowe Empik

Rodzina Monet to niezwykle popularny w ostatnim czasie cykl książek, którego autorką jest Weronika Anna Marczak. Pisarka zaczęła karierę na Wattpadzie, gdzie początkowo publikowała swoje teksty. W zeszłym roku jednak wydała pierwszy tom serii, czyli Rodzina Monet. SkarbKsiążka szybko stała się bestsellerem, a fani domagali się ciągu dalszego.

Fani czekali 13 godzin na podpis autorki Rodziny Monet

W maju swoją premierę miała książka Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 1. Wtedy też w samym centrum Warszawy, na Pasażu Wiecha, pojawił się pokój Hailie Monet – bohaterki książkowego cyklu. Autorkę powieści można tam było spotkać dwa razy, czyli właśnie w dzień otwarcia instalacji – 17 maja – oraz 27 maja. 

czytaj także: Milan Kundera nie żyje

To właśnie drugie, sobotnie spotkanie z autorką przyciągnęło największe tłumy. Rozentuzjazmowani fani już od rana oczekiwali na swoją ulubioną pisarkę. W pewnym momencie kolejka miała nawet pół kilometra. Empik poinformował, że sesja rozdawania autografów trwała około trzynastu godzin. Szacuje się, że w tym czasie Weronika Marczak złożyła nawet 1,7 tys. podpisów. 

@youandya Dziekujemy Wam za wszystko! @Weronika Anna Marczak @Empik #booktok #mustread #wydawnictwo #ksiazkary #rodzinamonet #moneciary #hailiemonet #books #pokojhailie #books #dziekujemy #fyp ♬ dźwięk oryginalny - You&Ya

Rodzina Monet z kolejnymi tomami

Rodzina Monet od jakiegoś czasu zyskuje coraz to większą popularność. Podczas Targów Książki Empiku odbyło się również spotkanie online z autorką książek. W tym wydarzeniu udział wzięło aż 69 tysięcy widzów. 

Warto wspomnieć, że Weronika Anna Marczak swoją pierwszą książkę z cyklu opublikowała zaledwie w październiku, zeszłego roku. Na początku 2023 otrzymała natomiast nominację do Bestsellerów Empiku. Wygrała wtedy nagrodę specjalną, czyli tytuł pisarki roku. 

Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 1 - książka

Chociaż zaledwie w maju na rynek trafiła pierwsza część Perełki, to jednak fani już czekają na kontynuację. Wiadomo, że premiera czwartej odsłony przygód Hailie trafi na półki księgarń w połowie czerwca, tego roku. 

Książka jest dostępna do kupienia w wielu popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: rodzina monet,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 1
Weronika Marczak6
Okładka książki - Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 1

Największą zmianę, Hailie Monet, widzę w twoich oczach. Widać w nich siłę i ambicję. Ty nie jesteś już tamtą małą, zagubioną i onieśmieloną dziewczynką...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Uznanie
W. & W. Gregory
Uznanie
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Pokaż wszystkie recenzje