Stulecie Winnych. 2 sezon, odcinek 24. Kiedy zobaczymy go w telewizji? O czym będzie?

Data: 2020-05-10 11:24:10 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Serial Stulecie Winnych zawojował serca polskich widzów bez reszty i cieszy się coraz większą popularnością. Wkrótce na ekranach telewizyjnych zagości odcinek 24. Kiedy będziemy mogli go obejrzeć? O czym będzie?

Czytaj także: Czy będzie 3 sezon serialu Stulecie Winnych?

Obrazek w treści Stulecie Winnych. 2 sezon, odcinek 24. Kiedy zobaczymy go w telewizji? O czym będzie? [jpg]

Miłośnicy prozy Ałbeny Grabowskiej mają powody do radości. Scenariusz serialu Stulecie Winnych, oparty na powieści Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli, przypadł do gustu większości spośród nich. Dlatego w każdą niedzielę zasiadają przed telewizorami, by obejrzeć kolejne odcinki produckji. Co zobaczymy w kolejnych odcinkach? Kiedy należy zasiąść przed telewizorem?

Stulecie Winnych – sezon 2, odcinek 23. O czym jest?

Wieczorem w niedzielę 10 maja 2020 (o godzinie 20:20) na antenie TVP 1 zobaczymy 23 odcinek serialu Stulecie Winnych. Co w nim się dzieje? 

Czytaj także: Stulecie Winnych – sezon 2, odcinek 22. Co się w nim wydarzyło?

W odcinku 22 serialu Stulecie Winnych po latach odnaleźli się Michał i Ania, mężczyzna poznał też swojego synka. Wydaje się, że przyszedł czas na układanie sobie życia na nowo i budowanie rodzinnego szczęścia. To, niestety, będzie krótkie. Mąż Ani, Kazimierz, o którym chodziły słuchy, że został zamordowany przez Niemców – przeżył. Przyjął tożsamość Andrzeja Wolskiego i przewodzi przestępcom działającym w Warszawie. Czy będzie mógł patrzeć spokojnie na radość Ani? Oczywiście, że nie. Intrygi snute przez mężczyzna będą miały na calu zniszczenie szczęścia bohaterów. Ale będą miały też zupełnie nieprzewidziane skutki.  

Czytaj także: Stulecie Winnych – sezon 2 – wszystkie informacje

Stulecie Winnych – kiedy następny odcinek?

Kolejny, 24 odcinek 2 sezonu serialu Stulecie Winnych zobaczymy już w niedzielę 17 maja 2020 o godz. 20:20. 

Stulecie Winnych, sezon 2, odcinek 24. Opis odcinka

Czas na wielkie wydarzenie: zaślubiny Mani i Ryszarda. Mania, która przez wiele lat czekała na powrót męża, Pawła, jednak gdy kilka lat po wojnie nadal nie otrzyma od niego żadnych wieści, będzie musiała uznać go za zmarłego.Uzna też, że czas zalegalizować związek, który stworzyła z Ryszardem. Zobaczymy więc przygotowania do ślubu, które wszystkim przyniosą radość – tym bardziej, że córki Pawła, bliźniaczki Kasia i Basia, pokochały ojczyma bez reszty.

Czytaj także: Wywiad z Ałbeną Grabowską, autorką Stulecia Winnych

Ale zobaczymy także, że Paweł Bartosiewicz, działający wcześniej w podziemiu niepodległościowym został więźniem NKWD. Gdy jego bliscy przygotowują się do rozpoczęcia nowego etapu w życiu, on będzie brutalnie torturowany. Czy kiedykolwiek wyjdzie na wolność? Czy dołączy do rodziny? O tym z pewnością przekonamy się wkrótce.  

Gdzie zobaczyć cały serial Stulecie Winnych?

Stulecie Winnych to produkcja TVP, emitowana na antenie telewizyjnej „Jedynki" w każdą niedzielę po 20:00. Jeśli jednak nie odpowiada Wam ta pora, zajrzyjcie do serwisu vod.tvp.pl Jeśli opłacacie abonament telewizyjny, nie będziecie musieli wnosić żadnej opłaty. Jeśli nie – cena miesięcznej subskrypcji jest naprawdę niewielka. Zachęcamy więc do oglądania Stulecia Winnych w źródłach legalnych – to dzięki temu mogą powstawać nowe odcinki popularnych produkcji!

Stulecie Winnych. Ci którzy walczyli – książka

 Jeśli chcecie poznać literacką wersję losów rodziny Winnych, sięgnijcie po powieść Ałbeny Grabowskiej Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli. Możecie ją kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli
Ałbena Grabowska21
Okładka książki - Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli

Poruszająca opowieść o rodzinie Winnych z  podwarszawskiego Brwinowa rozpoczyna się tuż przed  wybuchem I wojny światowej, a kończy po stu latach...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Pętla
W. & W. Gregory
Pętla
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Świadomy wybór
Izabela M. Krasińska ;
Świadomy wybór
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Chłopki. Opowieść o naszych babkach
Joanna Kuciel-Frydryszak
Chłopki. Opowieść o naszych babkach
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Pokaż wszystkie recenzje