Quantcast

B璠zie 7 sezon „Szko造 dla elity”. Powr鏂 znani bohaterowie!

Data: 2022-11-26 12:25:25 Autor: Piotr Piekarski
udost瘼nij Tweet

Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć 6 sezon popularnego wśród młodzieży serialu Szkoła dla Elity, tymczasem już teraz Netflix ogłasza kolejny sezon produkcji. 7 sezon Szkoły dla elity powstanie, a zobaczymy w nim nowych bohaterów.

Obrazek w treścifot. mat. prasowe Netflix

Przed laty na Netflixie mogliśmy zobaczyć pierwszy sezon serialu o nastolatkach Szkoła dla elity. Hiszpańska produkcja stała się prawdziwym hitem i doczekała kontynuacji w postaci kolejnych sezonów. Teraz wiadomo, że powstanie także 7 transza serialu.

Szkoła dla elity – 7 sezon potwierdzony

W listopadzie na platformę Netflix trafił 6. sezon serialu Szkoła dla elity. Serial obecnie znajduje się na liście najchętniej oglądanych produkcji na Netflixie, a sama platforma oficjalnie potwierdza: kontynuacja hiszpańskiej teenage dramy powstanie.

Czytaj także: TOP 10 seriali młodzieżowych na Netflixie

Te wieści przekazano pod koniec października w serwisie Netflix Tudum. Ujawniono także, kto dołączy do obsady nowego sezonu serialu.

Szkoła dla elity 7 sezon – obsada

Od pierwszego sezonu Szkoły dla elity wiele się zmieniło. Przede wszystkim – wraz z kolejnymi transzami, produkcję zaczynały opuszczać kolejne twarze serialu. Niemal w każdym sezonie Szkoły dla elity dołączają nowi bohaterowie, a co za tym idzie – kolejni aktorzy.

Czytaj także: "Szkoła dla Elity" i nie tylko. Popularne seriale Netflixa w formie książek

Kto wystąpi w sezonie 7? Według najnowszych doniesień, w kolejnych odcinkach serialu zobaczymy Mirelę Balic, Fernanda Líndeza (znany widzom m.in. z serialu SKAM), Gleb Abrosimov, Ivána Mendesa, Alejandra Albarracína oraz Maribel Verdú. Oprócz tego do serialu ponownie powróci Omar Ayuso, który produkcję opuścił w sezonie 5.

Szkoła dla elity 7 sezon – kiedy premiera?

Na razie nieznana jest dokładna data premiery nowego serialu, wiadomo jednak, że już wkrótce mają rozpocząć się zdjęcia do kolejnego sezonu produkcji. Można spodziewać się zatem, że 7 sezon Szkoły dla elity zadebiutuje w połowie przyszłego roku.

Netflix udostępnił także pierwszy spot promujący kolejny sezon serialu:

Szkoła dla elity – gwiazdy serialu zaangażowane w kolejne produkcje

Warto zauważyć, że obsada oryginalnego, pierwszego sezonu serialu obecnie angażują się w kolejne serialowe projekty. Wśród nich znajduje się m.in. Álvaro Rico, który w serialu wcielał się w postać Polo. W 2021 roku Rico zaangażował się w serial Alba, który realizowany był dla stacji Antena 3. Następnie produkcja trafiła na platformę Netflix, gdzie z serialem zapoznać mogli się także polscy widzowie.

Jesienią 2022 roku na Netflixie pojawił się także głośny serial 1899 z udziałem wielonarodowej obsady. W ekipie – obok Macieja Musiała – znalazł się także Miguel Bernardeau, gdzie zagrał jednego z głównych bohaterów Szkoły dla elity, występując w serialu od 1 do 4 sezonu. Bernardeau w produkcji 1899 wcielił się w postać Angela, bogatego Hiszpana podróżującego wraz z fałszywym księdzem, Ramirem.

Tagi: seriale netflix,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Tamten utracony 鈍iat
Alina Staneczek
Tamten utracony 鈍iat
Jeden dzie
Katarzyna Rygiel
Jeden dzie
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szyde趾o
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szyde趾o
Z這ciejowo
Katarzyna Ryrych;
Z這ciejowo
Lw闚
Mirek Osip-Pokrywka
Lw闚
Przebudzeni
El瘺ieta 好ie磬owska-Bielak
Przebudzeni
Spadek nieboszczyka
Iwona Mejza
Spadek nieboszczyka
Poka wszystkie recenzje