Będzie 7 sezon „Szkoły dla elity”. Powrócą znani bohaterowie!

Data: 2022-11-26 12:25:25 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć 6 sezon popularnego wśród młodzieży serialu Szkoła dla Elity, tymczasem już teraz Netflix ogłasza kolejny sezon produkcji. 7 sezon Szkoły dla elity powstanie, a zobaczymy w nim nowych bohaterów.

Obrazek w treści Będzie 7 sezon „Szkoły dla elity”. Powrócą znani bohaterowie! [jpg]fot. mat. prasowe Netflix

Przed laty na Netflixie mogliśmy zobaczyć pierwszy sezon serialu o nastolatkach Szkoła dla elity. Hiszpańska produkcja stała się prawdziwym hitem i doczekała kontynuacji w postaci kolejnych sezonów. Teraz wiadomo, że powstanie także 7 transza serialu.

Szkoła dla elity – 7 sezon potwierdzony

W listopadzie na platformę Netflix trafił 6. sezon serialu Szkoła dla elity. Serial obecnie znajduje się na liście najchętniej oglądanych produkcji na Netflixie, a sama platforma oficjalnie potwierdza: kontynuacja hiszpańskiej teenage dramy powstanie.

Czytaj także: TOP 10 seriali młodzieżowych na Netflixie

Te wieści przekazano pod koniec października w serwisie Netflix Tudum. Ujawniono także, kto dołączy do obsady nowego sezonu serialu.

Szkoła dla elity 7 sezon – obsada

Od pierwszego sezonu Szkoły dla elity wiele się zmieniło. Przede wszystkim – wraz z kolejnymi transzami, produkcję zaczynały opuszczać kolejne twarze serialu. Niemal w każdym sezonie Szkoły dla elity dołączają nowi bohaterowie, a co za tym idzie – kolejni aktorzy.

Czytaj także: "Szkoła dla Elity" i nie tylko. Popularne seriale Netflixa w formie książek

Kto wystąpi w sezonie 7? Według najnowszych doniesień, w kolejnych odcinkach serialu zobaczymy Mirelę Balic, Fernanda Líndeza (znany widzom m.in. z serialu SKAM), Gleb Abrosimov, Ivána Mendesa, Alejandra Albarracína oraz Maribel Verdú. Oprócz tego do serialu ponownie powróci Omar Ayuso, który produkcję opuścił w sezonie 5.

Szkoła dla elity 7 sezon – kiedy premiera?

Na razie nieznana jest dokładna data premiery nowego serialu, wiadomo jednak, że już wkrótce mają rozpocząć się zdjęcia do kolejnego sezonu produkcji. Można spodziewać się zatem, że 7 sezon Szkoły dla elity zadebiutuje w połowie przyszłego roku.

Netflix udostępnił także pierwszy spot promujący kolejny sezon serialu:

Szkoła dla elity – gwiazdy serialu zaangażowane w kolejne produkcje

Warto zauważyć, że obsada oryginalnego, pierwszego sezonu serialu obecnie angażują się w kolejne serialowe projekty. Wśród nich znajduje się m.in. Álvaro Rico, który w serialu wcielał się w postać Polo. W 2021 roku Rico zaangażował się w serial Alba, który realizowany był dla stacji Antena 3. Następnie produkcja trafiła na platformę Netflix, gdzie z serialem zapoznać mogli się także polscy widzowie.

Jesienią 2022 roku na Netflixie pojawił się także głośny serial 1899 z udziałem wielonarodowej obsady. W ekipie – obok Macieja Musiała – znalazł się także Miguel Bernardeau, gdzie zagrał jednego z głównych bohaterów Szkoły dla elity, występując w serialu od 1 do 4 sezonu. Bernardeau w produkcji 1899 wcielił się w postać Angela, bogatego Hiszpana podróżującego wraz z fałszywym księdzem, Ramirem.

Tagi: seriale netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje