Już wkrótce serial "Szukając Alaski". Co zobaczymy na ekranie?

Data: 2019-10-06 13:52:37 Autor: pobarski

Serwisy streamingowe prześcigają się w nowych oryginalnych produkcjach. Już niebawem dzięki współpracy Hulu i HBO widzowie będą mogli zobaczyć adaptację pierwszej powieści Johna Greena – Szukając Alaski.

Szukajac alaskifot. Alfonso Bresciani/Hulu's Looking for Alaska

Szukając Alaski to  pierwsza powieść stworzona przez Johna Greena – popularnego amerykańskiego pisarza powieści dla młodzieży. Już niebawem fani twórczości autora Gwiazd naszych wina, będą mogli zobaczyć nową produkcję na podstawie jego książki.

Szukając Alaski – opis serialu

Serial Szukając Alaski przedstawi losy Milesa Haltera, chłopaka, który prowadzi życie takie, jak wielu innych – nudne i zupełnie niepodobne do losów nastolatków z amerykańskich filmów. Kiedy jednak spotyka Alaskę – błyskotliwą i seksowną dziewczynę, jego życie wywraca się do góry nogami.

Alaska wciąga go do swojego świata, a wkrótce – nakaże chłopakowi podążać za wielką przygodą. Czy wyniknie z tego coś dobrego?

Szukając Alaski – gdzie zobaczyć serial

Gdzie będzie można zobaczyć serial na podstawie powieści Johna Greena? W maju dowiedzieliśmy się, że za produkcję odpowiedzialny będzie amerykański konkurent Netfliksa, serwis Hulu. Chociaż portal streamingowy nie obsługuje w tej chwili Polski, to jednak także i polscy widzowie będą mogli zobaczyć cały serial.

Czytaj także: Mamy pierwszy zwiastun Szukając Alaski!

Szukając Alaski będzie bowiem dostępne w polskiej wersji językowej na platformie HBO GO. Do tej pory na platformie HBO GO można było zobaczyć m.in. adaptację Gry o tron czy kontynuację Pretty Little Liars.

Szukając Alaski – kiedy premiera?

W Polsce swoją premierę serial mieć będzie 19 października. Od tego momentu cały serial, na który składa się łącznie 8 odcinków, dostępny będzie na platformie dla abonentów.

Szukając Alaski – książka

Książka Szukając Alaski od dawna dostępna jest na polskim rynku. Pierwotnie wydana została nakładem wydawnictwa Znak, a od paru lat prawa do tytułu ma Wydawnictwo Bukowy Las, które wydało także inne książki autora – m.in. Papierowe miasta, Gwiazd naszych wina czy Żółwie aż do końca.

Książkę Szukając Alaski kupić można poniżej:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szukając Alaski
John Green22
Okładka książki - Szukając Alaski

Życie Milesa Haltera było totalną nudą aż do dnia, gdy zaczął naukę w równie nudnej szkole z internatem. Wtedy spotkał Alaskę Young. Piękną, inteligentną...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo