Thor: Ragnarok – Czy Thor powstrzyma nadciągającą nad Asgard zagładę?

Data: 2021-02-20 06:30:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Thor: Ragnarok to trzeci film o tytułowym superbohaterze, który tym razem będzie się musiał zmierzyć nie tylko z Surturem, ale także i powracającą do Asgardu Helą, pragnącą dokonać podboju wszystkich Dziewięciu Światów.

Obrazek w treści

Thor: Ragnarok to amerykański film przygodowy z 2017 roku w reżyserii Taiki Waititi.

Thor: Ragnarok – opis

O czym jest film Thor: Ragnarok? Thor zajmuje się powstrzymaniem Surtura, demona ognia, który chce wprowadzić wielki koniec światów w postaci Ragnaroku. W tym samym czasie Loki udaje Odyna. Obaj bracia z pomocą Doktora Strange'a przedostają się do Norwegii.

Na miejscu synowie rozmawiają ze swoim ojcem, natomiast do Asgardu przybywa Hela, bogini śmierci, która staje się symbolem zniszczenia oraz zagłady, dominując nad bogiem piorunów.

Czytaj także: Thor – Zesłanie na Ziemię...

Pokonany Thor trafia na Sakaar, gdzie złapany przez Valkirię oraz Grandmastera, zostaje kosmicznym gladiatorem mierzącym się... z samym Hulkiem!

Thor: Ragnarok– obsada

Kto wystąpił w Thor: Ragnarok? W marvelowego Thora po raz kolejny wcielił się Chris Hemsworth, aktor znany z angażów w takie projekty jak Avengers: Wojna bez granic, Haker, Wyspa strachu, Królewna Śnieżka i Łowca, Łowca i Królowa Lodu.

Czytaj także: Zemsta Malekitha ziści się? – Thor: Mroczny świat

U jego boku wystąpili Tom Hiddleston, Cate Blanchett i Idris Elba.

Thor: Ragnarok – gdzie zobaczyć?

Gdzie można zobaczyć film Thor: Ragnarok? Emisja telewizyjna odbędzie się w niedzielę, 16 stycznia bieżącego roku o godzinie 17:35 na TV Puls. Reemisja zaplanowana została na poniedziałek, 17 stycznia na godzinę 20:00 na tej samej antenie.

Czytaj także: Między światami – tragiczna śmierć dziecka

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Thor: Ragnarok – opinie

Film Thor: Ragnarok został jednym z absolutnie najlepszych filmów Marvela w ogóle. Bez dwóch zdań było to najlepszego podejście do ujęcia postaci Syna Odyna, który pokazał się wyśmienicie w tym filmie.

Czytaj także: Bitwa skończyła się, nim zaszło słońce. Czerwony lotos

Thor: Ragnarok – książka

Film Thor: Ragnarok fabularnie jest historią autorską Taiki Waititi i jego zespołu, niemniej wyraźnie widać, że historia czerpie garściami z historii Niegodny Thor, łącząc wątki wraz z innymi opowieściami o tej postaci.

Komiks Niegodny Thor w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Niegodny Thor
Jason Aaron0
Okładka książki - Niegodny Thor

Thor Odinson - bóg, którego powalił szept - opuścił Ziemię w nadziei, że zasłuży na odkupienie i znów będzie godzien swego magicznego młota Mjolnira. Wkrótce...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy