„Wiedźmin” sezon 3 – ruszają prace na planie!

Data: 2022-04-04 16:43:47 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Pojawiło się pierwsze zdjęcie pochodzące z planu Wiedźmina. Tym samym Netflix oficjalnie potwierdził, że prace nad 3 sezonem popularnego serialu opartego na twórczości Andrzeja Sapkowskiego są już na zaawansowanym etapie.

Obrazek w treści „Wiedźmin” sezon 3 – ruszają prace na planie! [jpg]

Ruszyły prace nad kolejnym sezonem cieszącego się niezwykłą popularnością serialu Wiedźmin od Netfliksa. Popularny serwis streamingowy ujawnił też pierwszą fotografię z planu zdjęciowego.

Wiedźmin – ruszyły prace nad 3 sezonem serialu

Netflix oficjalnie potwierdził już, że trwają zdjęcia do kolejnego sezonu Wiedźmina. To już trzecia transza, w której w postać z popularnego cyklu fantasy Sapkowskiego — Geralta z Rivii — wciela się Henry Cavill.

Czytaj także: „Zachowaj spokój” – ujawniono zwiastun kolejnego polskiego serialu od Netfliksa

Jednak nie tylko znany wiedźmin uwieczniony został na fotografii zza kulis. Widzowie mogą dostrzec także  Anyę Chalotrę, która wciela się w postać Yennefer oraz Freyę Allan, grającą w serialu księżniczkę Cirillę z Cintry.

Wiedźmin sezon 3 – Geralt powraca

Nieprzypadkowo to właśnie tych aktorów spotkać można było podczas ujęć do pierwszego odcinka 3 sezonu Wiedźmina. To właśnie Geralt, Ciri oraz Yennefer pozostaną w centrum uwagi w kolejnym sezonie serialu od Netfliksa.

Czytaj także: Krytyk literacki Krzysztof Cieślik pozwany przez wydawnictwo Sonia Draga

Jak zapowiada popularna platforma, w kolejnej transzy Wiedźmina czarodzieje i potwory za wszelką cenę będą chciały schwytać Ciri. Geralt kolejny raz podejmie wyzwanie, by ochronić swoją rodzinę – księżniczkę wraz z Yennefer doprowadza do twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję, że dziewczynie uda się w spokoju przejść odpowiednie szkolenie. Jak szybko się okaże, losy bohaterów szybko jeszcze bardziej się skomplikują.

Wiedźmin – bestsellerowa seria Andrzeja Sapkowskiego

Nowy sezon serialu od Netfliksa – podobnie jak poprzednie transze Wiedźmina – powstały na bazie powieści polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Popularny cykl okazał się nie tylko bestsellerem w Polsce, ale także na całym świecie – i to jeszcze przed premierą dobrze przyjętego serialu Netflixa.

Czytelników zainteresowanych poznaniem wszystkich książek z serii, zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem na temat tego, w jakiej kolejności warto czytać powieści o Wiedźminie.

Tuż po premierze pierwszego sezonu serialu opowieści o Wiedźminie zabraknąć miało w amerykańskich księgarniach, a wydawca zapowiedział ich dodruk. Na całe szczęście większość z powieści wciąż można kupić w polskich księgarniach. Jedną z nich – książkę Krew elfów – w dobrej cenie nabyć można także w popularnych księgarniach internetowych poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Krew elfów
Andrzej Sapkowski1
Okładka książki - Krew elfów

Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Gwiazdy widzą wszystko
Danuta Korolewicz ;
Gwiazdy widzą wszystko
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Głosujcie na Wilka!
Davide Cali ;
Głosujcie na Wilka!
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Pokaż wszystkie recenzje