Obejrzyjcie finałowy zwiastun serialu Wiedźmin od Netflixa!

Data: 2019-12-12 12:06:34 Autor: Tamer Adas
News - Obejrzyjcie finałowy zwiastun serialu Wiedźmin od Netflixa!

Netflix udostępnił w sieci finałowy zwiastun pierwszego sezonu serialu Wiedźmin, który będziemy mogli obejrzeć już za nieco ponad tydzień.

Nowy materiał zmontowany został w taki sposób, by pokazać bardzo wiele różnorodnych scen i zbudować możliwie najwięcej napięcia wokół początku serialowej adaptacji sagi wiedźmińskiej.

- Przeczytaj także: Wiedźmin - Znamy tytuły i scenarzystów poszczególnych odcinków!

Zwiastun wspaniale ukazuje piękno świata przedstawianego, lecz pozostawia pewien niedosyt jeśli chodzi o sceny batalistyczne. Wyraźnie widać, że starcia czy zniszczenia wojenne przedstawione w produkcji nie robią takiego wrażenia, jak chociażby ostatnie bitwy ukazane w serialu Gra o Tron.

Pamiętać jednak musimy o tym, że nim serial HBO dotarł do ostatnich książek cyklu Pieśń Lodu i Ognia również był pod tym względem bardzo oszczędny, koncentrował się raczej na rozmowach, spiskach oraz małych starciach o nieporównywalnej skali. Jak widać, konkurencja również chce sprawdzić, jak serial się przyjmie, nim zainwsestuje w kolejny sezon jeszcze większe pieniądze. 

Platformowa potwierdziła, że drugi sezon Wiedźmina powstanie, ale udany początek serii bez wątpienia będzie niezwykle istotny dla zbudowania podstaw dla kolejnych przygód Ciri, Geralta oraz Yennefer, przedstawionych na ostatnich materiałach.

Planujecie zobaczyć serialowego Wiedźmina od Netflixa? 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ostatnie życzenie
Andrzej Sapkowski34
Okładka książki - Ostatnie życzenie

Wiedźmin nie jest rębajłą pokroju Conana. To mistrz miecza i fachowiec czarostwa strzegący moralnej i biologicznej równowagi w cudownym świecie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo