Nowa zbroja Geralta, Ciri w Kaer Morhen i spotkanie z Yennefer na zdjęciach z planu 2. sezonu serialu Wiedźmin Netflixa!

Data: 2020-10-21 19:21:12 Autor: Tamer Adas

Nadchodzący drugi sezon serialu Wiedźmin Netflixa w dalszym ciągu pozostaje nam generalną tajemnicą, jednakże już nieco, nieco ujrzeliśmy i dowiedzieliśmy się na temat fabuły oraz jej oryginalnego zakresu.

Obrazek w treści

Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami oraz zapowiedziami, tym razem przyjdzie nam poznać kontynuację wydarzeń z pierwszego sezonu, przechodząc płynnie do fabularnego oryginały w postaci Krwi Elfów. W ramach tej, już pełnoprawnej powieści Andrzej Sapkowski przeszedł od opowiadań do słynnej, powieściowej Sagi Wiedźmińskiej.

Produkcja ukaże nam losy Geralta, który myśląc, że Yennefer nie żyje będzie się starał jak najlepiej przygotować Cirillę, swoje otrzymane Dziecko Przeznaczenia. W tym celu udaje się do siedzimy Zakonu Wilka w Kaer Morhen, gdzie będzie się starał ją przygotować do nadchodzącym wyzwań.

Czytaj także: Z sentymentu do Geralta. Recenzja serialu "Wiedźmin" od Netflixa

W świecie zapanował chaos oraz nadciągają wojny i starcia, sprawiające że na każdym kroku czekać będą kolejne zagrożenia. W starej twierdzy jest bezpieczna i ma czas, aby opanować swoje wielkie, magiczne moce.

Zaprezentowane oficjalne i nieoficjalne grafiki sprawiają, że możemy ujrzeć dość podobny klimat względem pierwszego sezonu, dostrzec możemy wprowadzenie nowej zbroi Geralta, przygotowań Ciri do walki oraz jej przyjemnie spędzonych chwil z Yennefer.

Najważniejsze informacje o drugim sezonie serialu Wiedźmin Netflixa.

W chwili obecnej nie znamy daty premiery drugiego sezonu serialu.

 

 

 

 

 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Krew elfów
Andrzej Sapkowski16
Okładka książki - Krew elfów

Konstruując przewrotne i wzruszające opowieści, zebrane w dwóch tomach - "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia", Sapkowski gromadził plejadę...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje