Wiemy, kiedy będzie 2 sezon serialu "Chyłka"

Data: 2019-03-20 10:11:38 Autor: pobarski
News - Wiemy, kiedy będzie 2 sezon serialu

O Remigiuszu Mrozie w ostatnich dniach jest naprawdę głośno. Teraz do wiadomości o jego życiu prywatnym dochodzi jeszcze najnowsza informacja o ekranizacji jego powieści.

W grudniu ubiegłego roku na platformie player.pl pojawiła się ekranizacja powieści Zaginięcie Remigiusza Mroza. Serial Chyłka – Zaginięcie okazał się wielkim sukcesem – nawet pomimo, że cały sezon dostępny jest jedynie za opłatą abonamentową.

Chyłka – Zaginięcie to serial, którego fabuła obejmowała wydarzenia z tomu pierwszego i drugiego bestsellerowej prawniczej serii Remigiusza Mroza. W pierwszym sezonie serialu widzowie śledzili sprawę porwania małej dziewczynki – Nikoli Szlezyngier. O porwanie dziewczynki oskarżeni zostają zaś jej rodzice. Matka Nikoli kontaktuje się z Chyłką, by ta pomogła im w obronie i… odnalezieniu dziecka.

W tym samym czasie do Chyłki dołącza nowy współpracownik – aplikant adwokacki, Kordian Oryński. Przyszły prawnik, stanowiący przeciwieństwo swojej patronki, będzie musiał odnaleźć się w nowym środowisku i pomóc adwokat wygrać sprawę.

Już 30 marca 2019 o godzinie 20:00 na antenie stacji TVN wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu Chyłka – Zaginięcie. W naszym serwisie przeczytać można zaś recenzję serialu, a przed oglądaniem w telewizji – przewodnik po nim. Tymczasem władze stacji zadecydowały o produkcji kolejnego sezonu, tym razem nazywać się będzie Chyłka – Kasacja.

Jak można przypuszczać, teraz rozwijany zostanie wątek Piotra Langera. Sprawa Langera – opisana w pierwszym tomie – wspomniana została już pod koniec pierwszego sezonu. Milioner zostaje oskarżony o zabójstwo dwójki osób. Joanna Chyłka, podejmując się nowej sprawy, nie wie jeszcze, jak wiele wysiłku będzie musiała włożyć w jej wygranie.

Chyłka –  Kasacja –  kiedy 2 sezon?

Nowy sezon serialu wyemitowany zostanie jesienią 2019 roku. Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowej serii. W tej chwili stacja reklamuje, że pierwsze odcinki zobaczyć można już w listopadzie.

Należy też pamiętać, że premiera serialu może zostać przesunięta – podobnie jak miało to miejsce przy pierwszym sezonie.

Fani Remigiusza Mroza czekają także na ekranizację innych powieści autora. Wykupiono już prawa do ekranizacji serii political fiction W kręgach władzy oraz serii o komisarzu Forście. Niestety, nie wiadomo, kto zajmie się produkcją i emisją tych obrazów.

Będziecie oglądać kolejny sezon serialu?

Fot. Mikołaj Starzyński.

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kasacja
0
Okładka książki - Kasacja

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Jolanta Berezowska, Małgorzata Berezowska
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Hotel ostatniej szansy
Nicki Thornton
Hotel ostatniej szansy
Trzecia terapia
Danuta Chlupova
Trzecia terapia
Pluszowy Zajączek
Iwonna Buczkowska
Pluszowy Zajączek
Spowiedź Śmigłego
Sławomir Koper;
Spowiedź Śmigłego
Pod tym samym niebem
Katarzyna Kielecka;
Pod tym samym niebem
Walczyły w cieniu mężczyzn
Greg Levis, Gordon Thomas
Walczyły w cieniu mężczyzn
365 stron życia 2020
oprac. Justyna Wrona, Hubert Wołącewicz
365 stron życia 2020
Pokaż wszystkie recenzje