Wiemy, kiedy będzie 2 sezon serialu "Chyłka"

Data: 2019-03-20 10:11:38 Autor: pobarski
News - Wiemy, kiedy będzie 2 sezon serialu

O Remigiuszu Mrozie w ostatnich dniach jest naprawdę głośno. Teraz do wiadomości o jego życiu prywatnym dochodzi jeszcze najnowsza informacja o ekranizacji jego powieści.

W grudniu ubiegłego roku na platformie player.pl pojawiła się ekranizacja powieści Zaginięcie Remigiusza Mroza. Serial Chyłka – Zaginięcie okazał się wielkim sukcesem – nawet pomimo, że cały sezon dostępny jest jedynie za opłatą abonamentową.

Chyłka – Zaginięcie to serial, którego fabuła obejmowała wydarzenia z tomu pierwszego i drugiego bestsellerowej prawniczej serii Remigiusza Mroza. W pierwszym sezonie serialu widzowie śledzili sprawę porwania małej dziewczynki – Nikoli Szlezyngier. O porwanie dziewczynki oskarżeni zostają zaś jej rodzice. Matka Nikoli kontaktuje się z Chyłką, by ta pomogła im w obronie i… odnalezieniu dziecka.

W tym samym czasie do Chyłki dołącza nowy współpracownik – aplikant adwokacki, Kordian Oryński. Przyszły prawnik, stanowiący przeciwieństwo swojej patronki, będzie musiał odnaleźć się w nowym środowisku i pomóc adwokat wygrać sprawę.

Już 30 marca 2019 o godzinie 20:00 na antenie stacji TVN wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu Chyłka – Zaginięcie. W naszym serwisie przeczytać można zaś recenzję serialu, a przed oglądaniem w telewizji – przewodnik po nim. Tymczasem władze stacji zadecydowały o produkcji kolejnego sezonu, tym razem nazywać się będzie Chyłka – Kasacja.

Jak można przypuszczać, teraz rozwijany zostanie wątek Piotra Langera. Sprawa Langera – opisana w pierwszym tomie – wspomniana została już pod koniec pierwszego sezonu. Milioner zostaje oskarżony o zabójstwo dwójki osób. Joanna Chyłka, podejmując się nowej sprawy, nie wie jeszcze, jak wiele wysiłku będzie musiała włożyć w jej wygranie.

Chyłka –  Kasacja –  kiedy 2 sezon?

Nowy sezon serialu wyemitowany zostanie jesienią 2019 roku. Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowej serii. W tej chwili stacja reklamuje, że pierwsze odcinki zobaczyć można już w listopadzie.

Należy też pamiętać, że premiera serialu może zostać przesunięta – podobnie jak miało to miejsce przy pierwszym sezonie.

Fani Remigiusza Mroza czekają także na ekranizację innych powieści autora. Wykupiono już prawa do ekranizacji serii political fiction W kręgach władzy oraz serii o komisarzu Forście. Niestety, nie wiadomo, kto zajmie się produkcją i emisją tych obrazów.

Będziecie oglądać kolejny sezon serialu?

Fot. Mikołaj Starzyński.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kasacja
Remigiusz Mróz30
Okładka książki - Kasacja

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Gruzowisko
Aleksandra Katarzyna Maludy;
Gruzowisko
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Raróg
Anna Sokalska
Raróg
Banialuki do zabawy i nauki
Agnieszka Frączek
Banialuki do zabawy i nauki
Pokaż wszystkie recenzje