Dan Brown z nową książką! To publikacja dla dzieci!

Data: 2020-02-21 21:14:00 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Przed kilkoma dniami w sieci pojawiła się informacja na temat nowej książki stworzonej przez Dana Browna – autora książek „Kod Leonardo da Vinci” oraz „Inferno”. Jak się okazało, nowa publikacja stworzona została z myślą o… młodych czytelnikach!

Obrazek w treści

Do tej pory Dan Brown znany był ze swojej serii o Robercie Langdonie, która skierowana była do dorosłych czytelników. Niedawno pisarz zapowiedział, że wyda kolejną książkę. Fani byli jednak zaskoczeni, wszak okazało się, że znany do tej pory z nietypowych kryminałów pisarz stworzył… książkę dla dzieci!

Czytaj także: Będzie serial na podstawie "Zaginionego symbolu" Dana Browna!

Nowa publikacja nazywać się będzie Wild Symphony. Zapowiedziano także jej premierę. O czym będzie książeczka?

Wild Symphony – opis

Wild Symphony

Książka Wild Symphony Dana Browna przedstawiać będzie losy myszki imieniem Maestro, którą spotka wiele niezwykłych przygód z… dzikimi zwierzętami. Myszka jest jedna wirtuozem muzycznym, dzięki czemu książka dostarczy czytelnikom nie tylko doznań literackich, ale także i muzycznych.

Mysz Maestro spotka się z wieloma zabawnymi, a czasem groźnymi zwierzakami – między innymi z kangurami czy słoniami, a także… imponującymi płetwalami błękitnymi i niebezpiecznymi gepardami. Przygoda z każdym kolejnym zwierzem nieść będzie natomiast uniwersalny morał, a ukryte w ilustracjach zagadki stanowić będą dodatkową atrakcję dla małych czytelników.

Wraz z książką dołączone będą specjalne kody, które umożliwią odsłuchiwanie nagrań do książek.

Wild Symphony – kiedy w Polsce nowa książka Dana Browna?

Wild Symphony swoją oficjalną premierę mieć będzie dopiero po wakacjach 2020. Chociaż już teraz pojawiły się zapowiedzi tytułu, to tytuł nie pojawił się jeszcze w przedsprzedażach, a prace na zagranicznymi przekładami nadal trwają.

Podobnie jak inne książki Dana Browna – m.in. niedawno wydany Początek – także i ta dziecięca publikacja wydana zostanie nakładem Wydawnictwa Sonia Draga. Za przekład tytułu odpowiadać ma Michał Rusinek, literaturoznawca i były sekretarz Noblistki Wisławy Szymborskiej, autor kilku publikacji, m.in. Pypcie na języku.

Dan Brown nie jest jedynym pisarzem, który oprócz publikacji dla dorosłych, zdecydował się na wydanie powieści dla dzieci. Jednym z twórców wydających także publikacja dla młodych czytelników jest Jo Nesbo, autor cyklu o komisarzu Hole.

Na ten moment nieznana jest dokładna data premiery na rynku polskim. Prawdopodobnie jednak publikacja ukaże się w zbliżonym terminie do amerykańskiej premiery.

Dan Brown – książki 2020

Obecnie Dan Brown jest autorem kilku książek dla dorosłych. W 1998 zadebiutował publikacją Cyfrowa twierdza, kolejne to Anioły i demony, Zwodniczy punkt, Kod Leonarda da Vinci, Zaginiony symbol, Inferno oraz Początek.

Najnowszą książkę tego autora kupić można w dobrej cenie poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Inferno
Dan Brown55
Okładka książki - Inferno

Nowa powieść autora "Kodu Leonarda da Vinci", "Inferno" to kolejna książka Dana Browna, opowiadająca o harvardzkim specjaliście o symboliki, Robercie Langdonie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje