Ostatni tom historii Greya w Polsce... w Dzień Dziecka. Wydawnictwo Sonia Draga zapowiada premierę powieści „Wyzwolony"

Data: 2021-04-22 12:40:40 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Wiemy już, kiedy w Polsce ukaże się ostatni tom historii Christiana Greya i Anastasii Steele! Powieść Wyzwolony trafi do księgarń w Dzień Dziecka – 1 czerwca 2021! 

Obrazek w treści

  • Jak poinformowaliśmy na początku marca 2021, brytyjska powieściopisarka E.L. James zapowiedziała powieść Freed – nową książkę o Christiane Greyu i Anastasii Steele
  • Wydawnictwo Sonia Draga podała właśnie oficjalny polski tytuł i datę premiery książki. 
  • Wyzwolony w księgarniach pojawi się 1 czerwca 2021. Ma to być ostatni tom opowieści o Christianie i Anastasii

Miłośnicy powieści erotycznych mają powody do radości. Nie minęło dużo czasu, odkąd  E.L. James zapowiedziała kolejną książkę o Christianie Greyu oraz Anastazji Steel, by dotarły do nas informacje o tym, że wkrótce trafi ona do Polski. 

Wyzwolony – o czym jest nowa książka E.L. James?

Najnowsza powieść E.L. James będzie zatytułowana jest Freed. W naszym newsie z marca 2021 podaliśmy, że prawdopodobnie polski tytuł będzie brzmiał Uwolniony,lub Wyzwolony. Tak też się stało – zespół tłumaczy (Katarzyna Petecka-Jurek, Magda Kurylak, Paweł Cichawa) ostatecznie zdecydował się na tę drugą wersję. Tak samo, jak było to w przypadku 4 i 5 tomy cyklu, powieści Grey oraz Mroczniej, Wyzwolony opowie o wydarzeniach dobrze już czytelnikom znanych, ale będziemy je obserwować oczami nie Anastasii Steele, elcz Christiana Greya. 

Fabuła Wyzwolonego powinna pokrywać się z wydarzeniami opisanymi w książce Nowe oblicze Greya (ang. Fifty Shades Freed). Zobaczymy więc wieczór kawalerski Greya. Poznamy jego motywacje, myśli, pragnienia i obawy. Obserwować będziemy przygotowania do ślubu. Sprawdzimy, jakie wątpliwości co do tego małżeństwa ma ojciec głównego bohatera. 

Jak rozwijać się będzie związek dwojga bohaterów po ślubie? Czy poradzą sobie z wyzwaniami, jakie niesie małżeństwo? Czy wydarzenia z przeszłości nie rozdzielą ich? Czy nie popełnią błędu? Czego dowie się o sobie Christian i czy Ana będzie gotować zaakceptować prawdę o ukochanym? Czy oboje będą wreszcie naprawdę wolni i szczęśliwi? Aby się o tym przekonać, trzeba sięgnąć po powieść Wyzwolony. 

Wyzwolony E.L. James na Dzień Dziecka 2021

Chociaż to zdecydowanie nie jest tytuł dla najmłodszych czytelników, w Polsce – podobnie jak w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, najnowsza część Pięćdziesięciu twarzy Greya ukaże się 1 czerwca 2021 roku. 

Na razie książkę zamówić można w zagranicznych księgarniach. Gdy ruszy przedsprzedaż polskiego wydania, poinformujemy o tym czytelników.

E.L. James – książki 

E.L. James ma spore doświadczenie w pracy w mediach, współtworzyła popularne filmy i seriale. Popularność powieści Pięćdziesiąt twarzy Greya, opublikowanej nakładem małego australijskiego wydawnictwa, szalenie ją zaskoczyła. Ale na fali szału na Greya napisała kolejne tomy tej historii – powieści: Ciemniejsza strona Greya oraz Nowe oblicze Greya. Gdy czytelnicy poznali już całą opowieść z perspektywy Anastasii Steele, autorka oddała głoś Christianowi Greyowi. Wyzwolony to zwieńczenie liczącej 6 tomów serii.

Dwa lata temu, w 2019 Wydawnictwo Sonia Draga opublikowało powieść Mister – powieść erotyczną E.L. James, nie związaną ze światem Greya. Książka również zyskała status wielkiego bestsellera. 

Gdy ruszy przedsprzedaż w popularnych księgarniach internetowych, w poniższej tabeli zobaczycie ceny powieści Wyzwolony

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wyzwolony
E.L. James 1
Okładka książki - Wyzwolony

Oto wydarzenia opisane w powieści Nowe oblicze Greya, opowiedziane na nowo! Oto możliwość zajrzenia do umysłu Christiana Greya.  Swój...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy