E.L. James zapowiada nową książkę. To kontynuacja historii Greya!

Data: 2021-03-11 09:27:22 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Brytyjska powieściopisarka E.L. James zapowiedziała wydanie kolejnej książki. Będzie to kontynuacja historii osadzonej w świecie Pięćdziesięciu twarzy Greya

Obrazek w treściFot. TVN / Universal 
  • Nowa książka E.L. James będzie nosić tytuł Freed. Jej premiera zaplanowana jest na czerwiec 2021 r.
  • W publikacji przedstawiony zostanie ostatni tom z trylogii o Annie i Christianie, jednak z perspektywy Greya.
  • Ostatnia książka E.L. James wydana została w 2019 roku i nosi tytuł Mister
  • W Polsce premiera polskiego tłumaczenia powieści – Wyzwolony E.L. James już 1 czerwca 2021

W ostatnim czasie na swoich profilach w social mediach E.L. James zapowiedziała kolejną książkę. Będzie to nowa publikacja opowiadająca o Christianie Greyu oraz Anastazji Steel. 

Freed – nowa książka E.L. James

Najnowsza książka E.L. James będzie nosić tytuł Freed (w dosłownym tłumaczeniu: Uwolniony, Wyzwolony). Już sam tytuł wskazuje charakter publikacji – podobnie jak  w przypadku książki Grey oraz Mroczniej, także i Freed będzie znaną już czytelnikom historią, jednak opowiedzianą z perspektywy drugiego głównego bohatera – Christiana Greya. 

Na kanwę Freed składać się będą zwłaszcza wydarzenia z trzeciego tomu cyklu – Nowe oblicze Greya (ang. Fifty Shades Freed). W nowej książce bliżej poznamy motywacje bogatego milionera i partnera Any.

Tym razem Grey będzie musiał uporządkować związek z młodą kobietą, nie okaże się to jednak łatwe, gdyż w ich życiu ponownie pojawi się – Jack Hyde – żądny zemsty dawny szef Anastazji. 

Nowa książka E.L. James jeszcze w 2021

Według internetowych zapowiedzi, najnowsza część Pięćdziesięciu twarzy Greya oczami Christiana ukaże się na rynku jeszcze tego roku. W Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii książka ma mieć swoją premierę 1 czerwca 2021 roku. 

Książkę już teraz nabyć można w przedsprzedaży m.in. na Amazon. Cena za e-book wynosi nieco ponad 9 dolarów, z kolei za egzemplarz papierowy czytelnicy zapłacą w preorderze 17 dolarów. Wysyłka książek – w postaci elektronicznej i papierowej – rozpocznie się dopiero w czerwcu. 

Na ten moment nieznana jest data polskiej premiery powieści. Dotychczasowy wydawca Pięćdziesięciu twarzy Greya – Wydawnictwo Sonia Draga – nie potwierdził jeszcze, czy planuje wydać najnowszą książkę brytyjskiej autorki.

E.L. James książki 

E.L. James przez lata pracowała w branży medialnej i zajmowała się produkcjami telewizyjnymi. Przed laty zadebiutowała powieścią Pięćdziesiąt twarzy Greya – początkowo nakładem skromniejszego australijskiego wydawnictwa. Po sukcesie pierwszej historii o Christianie Greyu, autorka wydała także kolejne części powieści: Ciemniejsza strona Greya oraz Nowe oblicze Greya.

W czerwcu 2019 r. nakładem Wydawnictwa Sonia Draga ukazała się z kolei powieść Mister. Był to kolejny romans erotyczny E.L. James, jednak niezwiązany z dotychczas tworzonymi historiami. Książka w szybkim czasie stała się bestsellerem internetowych księgarń. 

Pierwszą książkę z cyklu o Christianie Greyu kupić możecie poniżej: 

Jaye Summers has some cuckold action with her husband and the neighbor

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Pięćdziesiąt twarzy Greya
EL James92
Okładka książki - Pięćdziesiąt twarzy Greya

Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy