Quantcast

Będzie ekranizacja kolejnej powieści EL James, autorki „50 twarzy Greya"

Data: 2020-02-27 12:33:18 Autor: Sławomir Krempa
udostępnij Tweet

Studio Universal Pictures nabyło właśnie prawa do ekranizacji kolejnej książki autorki bestsellerowych Pięćdziesięciu twarzy Greya – EL James. Wkrótce możemy więc spodziewać się kolejnych informacji o adaptacji powieści Mister.

Obrazek w treści

EL James jest autorką najpopularniejszych książek na świecie. Sławę przyniosła jej powieść Pięćdziesiąt twarzy Greya, opowiadająca o romansie niewinnej studentki Anastasii Steele i rekina biznesu Christiana Greya. Odważne sceny erotyczne przykuły do lektury czytelniczki z całego świata. 

Czytaj także: Fenomen Pięćdziesięciu twarzy Greya

Na podstawie powieści Pięćdziesiąt twarzy Greya, a także kolejnych tomów cyklu – Ciemniejsza strona Greya oraz Nowe oblicze Greya powstały bijące rekordy popularności filmy. Zrealizowało je studio Universal Pictures – to samo, które podjęło się ekranizacji powieści Mister. Kiedy premiera i czego można się spodziewać?

Mister - opis filmu

O czym opowiadał będzie film Mister? To historia Maxima Trevelyana, przystojnego, zamożnego arystokraty, którego życie przypomina bajkę. Do czasu, gdy jako dziedzic fortuny przejmuje nie tylko wszystkie rodowe dobra, ale też odpowiedzialność i obowiązki. Uwagę Maxima zajmuje w dodatku nie zarządzenie finansami, a tajemnicza, młoda kobieta, uzdolniona muzycznie, która budzi w nim namiętności, jakich nigdy jeszcze nie doznał. Alessi Demachi grozi niebezpieczeństwo. Czy uda jej się wyjść z niego cało? Czy tajemnice, jakie skrywają przed sobą kochankowie, nie zniszczą ich związku? 

Czytaj także: "Pięćdziesiąt twarzy Greya" najlepiej sprzedającą się książką dekady 

Mister - zwiastun, obsada, kiedy premiera?

Nie jest łatwo odpowiedzieć na pytanie, kiedy odbędzie się premiera filmu Mister. Kupno praw do adaptacji książki zwykle jest jedynie wstępnym etapem, po którym materiał źródłowy trafia do swoistego „czyśćca", czekając na znalezienie scenarzystów, powstanie scenariusza, dobranie obsady. Bardzo często trwa to nawet kilka lat. W tym wypadku sytuacja jest o tyle wyjątkowa, że mamy do czynienia z powieścią autorki najlepiej sprzedającej się książki dekady. Filmy obyczajowe wypełnione erotyką wciąż cieszą się też ogromną popularnością, czego dowodzi światowe zainteresowanie filmem na podstawie 365 dni Blanki Lipińskiej. W dodatku prawa do ekranizacji kupiło studio Universal Pictures, któremu ekranizacja 50 twarzy Greya przyniosła ogromne zyski. Wszystko to może wskazywać, że prace nad filmem toczyć się będą w szybkim tempie. O ich postępach będziemy, oczywiście, informowali, tymczasem niecierpliwym pozostaje jedynie lektura powieści EL James.

Czytaj także: Autorka 50 twarzy Greya pisze romans paranormalny!

 

Mister - gdzie kupić

Książkę kupić można w najpopularniejszych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Mister
EL James1
Okładka książki - Mister

Zatrać się w pasjonującej historii miłości. Najnowsza, porywająca powieść E L James, autorki międzynarodowego fenomenu - bestsellerowej trylogii Pięćdziesiąt...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Spadek nieboszczyka
Iwona Mejza
Spadek nieboszczyka
Pokaż wszystkie recenzje