"Zarzut" to kolejna część Chyłki. Remigiusz Mróz ogłosił nową książkę

Data: 2023-07-26 19:26:12 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

W środowy wieczór Remigiusz Mróz zapowiedział premierę nowej powieści, która wejdzie w skład bestsellerowej serii o Joannie Chyłce. Nowa książka nosi tytuł Zarzut, a jej premiera zaplanowana została na początek przyszłego miesiąca.

Obrazek w treści "Zarzut" to kolejna część Chyłki. Remigiusz Mróz ogłosił nową książkę [jpg]fot. kadr wideo promującego książkę / Facebook.com

Już 9 sierpnia w księgarniach pojawić ma się kolejna powieść spod pióra Remigiusza Mroza. Będzie to Zarzut, czyli 17 tom niezwykle popularnej serii o prawniczce z Warszawy, Joannie Chyłce. Powieść już teraz pojawiła się w przedsprzedaży w księgarni Empik, poznaliśmy także jej opis.

Zarzut - o czym jest książka? To 17 tom o Chyłce

Przed kilkoma tygodniami dowiedzieliśmy się, że w nowej powieści z cyklu wysokogórskiego o Wiktorze Forście pojawi się znana czytelnikom bohaterka — Joanna Chyłka. Po występie w Widmach Brockenu prawniczka powróci jednak do Warszawy, gdzie będzie musiała zmierzyć się z kolejną niełatwą sprawą. 

Jak dowiadujemy się z opisu nowej książki, tym razem Joanna Chyłka zająć ma się sprawą księdza, który w przeszłości pomógł Joannie i jej siostrze. Teraz duchowny sam potrzebuje pomocy — pomocy prawniczej, bo oskarżony został o pedofilię. Chociaż adwokatka zwykle potrafi zdystansować się od spraw swoich klientów, tym razem szczególnie trudno jest jej pracować. I choć wszystko wskazuje na winę duchownego, Chyłka nie potrafi uwierzyć w jego winę.

Zarzut - kiedy premiera książki?

Premierę najnowszej książki Remigiusza Mroza zaplanowano na początek przyszłego miesiąca. Zarzut w księgarniach pojawi się już 9 sierpnia 2023 r. Wcześniej książkę będzie można jednak nabyć w wielu księgarniach internetowych.

Czytaj także: Nie żyje Sinead O'Connor. Miała 56 lat

Już teraz najnowszy tom z cyklu o Joannie Chyłce dostępny jest w przedsprzedaży w księgarni Empik. Aby dokonać zakupu książki, wystarczy kliknąć tutaj.

Zarzut - kolejna część z cyklu o Joannie Chyłce

Zarzut to już siedemnasty tom z popularnej serii o warszawskiej adwokat. Seria zapoczątkowana została powieścią Kasacja, a następnie kontynuowana była za sprawą powieści Zaginięcie i Rewizja. Przez ten czas wiele zmieniło się w życiu Chyłki, a sama adwokatka nie tylko kilka razy zmieniała "szyld", pod którym pracowała, ale również — dokonywała niemałych zmian w swoim życiu osobistym. Na podstawie pierwszych książek z cyklu powstał popularny serial z udziałem Magdaleny Cieleckiej i Filipa Pławiaka. Serial zrealizowany dla platformy Player.pl doczekał się łącznie 5 sezonów.

W każdej kolejnej odsłonie z cyklu o prawniczce, bohaterce nieustannie towarzyszył Kordian Oryński. Czytelnicy poznają bohatera jako stawiającego pierwsze kroki w branży aplikanta adwokackiego, którego patronką staje się właśnie Joanna Chyłka. W powieściach z cyklu przewija się także największy wróg bohaterki — Piotr Langer. Drugi z bohaterów niedawno doczekał się swojej własnej, osobnej powieści, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona. Z kolei w ramach właściwego cyklu o Chyłce, ostatnim spośród dotychczas wydanych tomów z cyklu, Werdykt, ukazał się we wrześniu zeszłego roku.

Zarzut - książka

Najnowszą książkę Remigiusza Mroza w dobrej cenie kupić możecie poniżej:

 

Tagi: literatura,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Zarzut
Remigiusz Mróz 3
Okładka książki - Zarzut

Zarzut to kolejny tom cyklu o prawniczce Joannie Chyłce. Tym razem do kobiety zgłasza sie ksiądz. Duchowny wiele lat temu jako jeden z niewielu zdecydował...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Meduzy nie mają uszu
Adle Rosenfeld
Meduzy nie mają uszu
Pokaż wszystkie recenzje