Zniewolona - odc. 60 i 61 (sezon 3 odc. 11 i 12) - streszczenie

Data: 2022-01-23 09:11:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Serial Zniewolona, wrócił do Telewizji Polskiej i można go oglądać w telewizyjnej "Jedynce". Dalsze przygody Katieriny Wierbickiej w trzecim sezonie cieszą się nadal wielką popularnością polskich widzów. Czego się możemy spodziewać tym razem?

Obrazek w treści

Serial Zniewolona pierwotnie oficjalnie zadebiutował w 2019 roku na Ukrainie. Wkrótce pojawił się także w Polsce, ciesząc się wielką popularnością i zainteresowaniem widzów. Sprawdzamy, co się wydarzy w popularnych ukraińskim serialu kostiumowym.

Zniewolona: sezon 3 odcinek 60 (11. sezonu trzeciego) - streszczenie, opis

W kolejny odcinku serialu Zniewolona Katia rozpocznie poszukiwanie informacji dotyczących zarobków jej męża na domach publicznych. Jabłoniewski w przebraniu zaczyna pracę w muzycznym salonie Makarowej. To tu 10 at temu zamordowano jego ukochaną żonę Wierę.

     Czytaj również: Serial Usta Usta w sezonie piątym w styczniu wrócił na TVN

Żadan zostaje złapany na cotygodniowym praniu pieniędzy. Katia wspomina mężowi o tym, że już wie, skąd ten zbierze pieniądze. Grozi mu, że w razie braku zmiany odejdzie. Nie ma jednak pojęcia, do jakiego świata właśnie weszła....

Zniewolona: sezon 3 odcinek 11 (60. całego serialu) - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 60 odcinek Zniewolona? Emisja zaplanowana została na niedzielę, 23 stycznia 2022 roku o godzinie 21:15 na TVP 1.

Czytaj również:  “Dzieci nie tego Boga” – widziałeś reportaż? Przeczytaj książkę!

Zniewolona odc. 11, sezonu 3. - powtórka

Powtórka 60 odc., 11 sezonu 3 Zniewolonej zagości w telewizji w piątek, 28 stycznia 2022 r. o 23:15 na TVP 1. Epizod będzie można nadrobić również w sieci za pośrednictwem platformy tvp.vod.pl.

Zniewolona: sezon 3 odcinek 61 (12. sezonu trzeciego) - streszczenie, opis

W kolejnym odcinku Katerina trafia do szpitala, skąd po działaniach Andrieja nie może się wydostać. Oko ma na nią doktor Wierchowiniec, szantażowany przez Żadana. Nieświadomy Nazar pilnuje drzwi sali szpitalnej.

Jabłoniewski udaje kalekę, pracującym jako ochroniarz madame Makarowej. Andriej w desperacji, próbuje uratować swoje małżeństwo.

Czytaj również:  Zorro - nadchodzi nowy serial aktorski od Disneya

Ostatecznie chce sprzedać domy publiczne, Karpo coraz częściej zjawia się u Pawliny, okazującej mu swoje względy. W klasztorze przeoryszy Natalii pojawia się wbrew woli młodziutka Ksenia.....

Zniewolona: sezon 3 odcinek 12 (61. całego serialu) - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 59 odcinek Zniewolonej? Emisja zaplanowana została na 30 stycznia 2022 roku o godzinie 20:15 na TVP 1.

Zniewolona odc. 12, sezonu 3. - powtórka

Powtórka 61 odc., 12 sezonu 3 Zniewolonej zagości w telewizji w piątek, 4 lutego 2022 r. o 22:15 na TVP 1. Epizod będzie można nadrobić również w sieci za pośrednictwem platformy tvp.vod.pl.

   Czytaj również: The Voice Senior 3. Przesłuchania w ciemno. Co wydarzy się w odc. 5 oraz 6 programu?

Zniewolona — wszystkie informacje o serialu

Serial Zniewolona okazał się gigantycznym sukcesem w ofercie Telewizji Polskiej, tymczasem na przełomie 2021 oraz 2022 roku zadebiutował trzeci sezon Zniewolonej, prezentujący dalsze losy lubianego grona bohaterów. Fabularnie widzowie otrzymują kolejny rozdział opowieści o nieszczęśliwej miłości oraz walce o wolność. Co zdarzyło się w poprzednich odcinkach?

Zniewolona – książka

Serial powstał na własnym scenariuszu, ale jego niezwykła popularność spowodowała, że na jego podstawie powstały obecnie dwie książki. Są to Zniewolona. Bez prawa do miłości, której autorkami są O. Krzeczewska, N. Pristajecka oraz Zniewolona. Po drugiej stronie wolności, autorstwa Olgi Krzeczewskiej, Tali Pristajeckiej, Walentyny Szewiachowej

Książkę „Zniewolona. Bez prawa do miłości” (Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska) można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Zniewolona. Bez prawa do miłości
O. Krzeczewska, N. Pristajecka0
Okładka książki - Zniewolona. Bez prawa do miłości

Młodziutka Katierina jest piękna i mądra. Decyzją matki chrzestnej, została wychowana jak szlachetnie urodzona panna. Dla reszty świata jednak jest jedynie...

dodaj do biblioteczki
Reklamy