Any Border tom 2

Tom 2 cyklu Any Border

Rozterki związane z nieplanowaną ciążą Any, nagle stają się dla obojga kochanków, wrotami do całkiem innego, ekscytującego choć nie mającego nic wspólnego z ich dotychczasowymi założeniami życia. Para, której związek zakładał wyłącznie seks i przyjemności, staje się dla siebie centrum wszechświata, a uczucia okazuje sobie bez ustanku, co odzwierciedla ich niesamowite napiecie seksualne, które znajduje ujście bez względu na sytuacje i miejsce w jakim się znajdują.

Jest między nimi wiele pikanterii, czułości, ale też wzajemnej atencji.

Nawet gdy była kochanka i najbliższy przyjaciel Any, wprowadzają niepokój i zazdrość w ich związek, to tylko utwierdza ich w prawdziwości i sile wzajemnych uczuć. Sielanka, niesamowity seks po prostu raj i nagle dla jednego z nich raj zamienia się w piekło, a bezgraniczna  miłość, tym razem musi zamienić się w rozsądek i tylko domniemany wróg, może być lekarstwem na cało zło. Bo czyż nie prawdą jest, że dla prawdziwej miłości zrobi się wszystko i to na prawdę wszystko, nawet to co może zranić  najbardziej.

I tyle jeśli chodzi o przybliżenie fabuły, bo cokolwiek więcej napiszę,mogę odwalić niezły spojler, a tym samym odebrać Wam przyjemność i emocje podczas lektury, które po prostu musicie przeżyć, przetrawić, a na końcu wydać werdykt.

A czego może dotyczyć?

Hmm, no cóż, to prawie do końca książki prawdopobnie zostanie słodką tajemnicą.

Jedno jest pewne, Any ma serce pełne miłości do wszystkich, no może z wyjątkiem do ojca jej bliźniaków, ale to też jakiś rozdział w jej historii.

Ale wiecie co? Pewne jest, że nie spodziewacie się nawet, co funduje nam autorka i jak totalnie niezaplanowany, nieprzewidziany i niesamowity zwrot akcji, namiesza w życiu Any.

Cóż, przy głębszym zastanowieniu, może dojdziecie do wniosku, że tak właśnie być...

Poznacie też, tą mroczniejszą część duszy Any, która skłoni ją do robienia rzeczy, których w obecnej sytuacji, absolutnie nie powinna, a która powoli może prowadzić do zatracenia, a nawet totalnego upadku człowieka.

Nie zabraknie też wielu wątków pobocznych, nieodłącznie powiązanych z bohaterami pierwszej części Any.

Koniecznie trzeba dodać, że oprócz odczuć i emocji, autorka potrafi oddać magię Włoch, Sycylii i całego tego luksusowego ,,entourage'u", który dla Giorgia i jego rodziny jest chlebem powszednim, a w którym Any świetnie się odnajduje.

Drugą część Any Border porównałabym do nieprzewidywalnych  zmian w pogodzie, niezależnych od pory roku. Przygotujcie się na emocjonalną jazdę bez trzymanki, a co czeka Any na końcu tej przejażdżki, tego dowiecie się czytając  drugi tom Any Border.

A jeśli nie znacie części pierwszej to koniecznie zacznijcie od tomu pierwszego.

Informacje dodatkowe o Any Border tom 2:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-09-13
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Any border

Zobacz opinie o książce Any Border tom 2

Kup książkę Any Border tom 2

W każdym calu była aniołem, który specjalnie dla niego zstąpił na ziemię, żeby pokazać mu, jak na prawdę smakuje życie.

Grzeszna fantazja przenikała do świadomości dziewczyny i rywalizowała z narastającym poczuciem winy, od którego zrobiło jej się nagle niedobrze.

Grzech
Gabriela L. Orione0
Okładka ksiązki -  Grzech

Świat wielkich pieniędzy, erotycznych ekscesów i mężczyzn, z którymi nie ma żartów. Olivia poznaje Salvatore przy drinku w nocnym...

Any Border. Tom I
Gabriela L. Orione0
Okładka ksiązki - Any Border. Tom I

Włoski temperament, tak jak miłość, nie zna granic... Anastazja ma dwadzieścia siedem lat, pięcioletnie bliźniaki, a za sobą burzliwe małżeństwo z ich...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;