Arsne Lupin. Dżentelmen włamywacz

Arsene Lupin kto z nas nie słyszał o tym słynnym dzentelmenie włamywaczu. Fikcyjnej postaci stworzonej przez Maurice Leblanc,który swoją pierwszą powieść o przygodach Lupina opublikował w 1905 roku.
Teraz powraca do nas w pięknym, ekskluzywnym wydaniu Wydawnictwa Replika.

Autor zabiera nas w podróż począwszy od zrodzenia się słynnego włamywacza, aż po jego przygody pełne intryg, zwrotów akcji. To co najważniejsze w postaci Lupina to działanie tak, aby nigdy nie plamił swoich rąk krwią.
Ma niebywały talent do przebrań, przebierania się i przyjmowania wielu tożsamości w celu popełniania przestępstw i jednocześnie rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.
Autor przenosi nas do XIX wiecznej Francji w okresie Belle Epoque i do lat międzywojennych.
Przyjdzie nam wziąć udział w ratowaniu pięknej hrabiny,która zniknie w nieznanych okolicznościach.
Będziemy rozwiązywać zagadkę kradzieży obrazów, gdzie tak naprawdę gra toczy się o legendarną Wydrążoną iglicę, w której ukryto fortunę królowej Francji.
Wszystko to z gracją i niebywałą bezczelnością 😜
Obecnie na Netflix możemy oglądać świetny serial o naszym dżentelmenie włamywaczu.
Kadry z serialu są zawarte na kolorowych ilustracjach w książkach,co jeszcze bardziej dodaje smaczku i pobudza naszą wyobraźnię podczas czytania.

Informacje dodatkowe o Arsne Lupin. Dżentelmen włamywacz:

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2021-05-04
Tytuł oryginału: Arsne Lupin, Gentleman Cambrioleur
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Arsne Lupin. Dżentelmen włamywacz

Kup książkę Arsne Lupin. Dżentelmen włamywacz

Arsene Lupin. Tom 1. Dżentelmen włamywacz
Maurice Leblanc0
Okładka ksiązki - Arsene Lupin. Tom 1. Dżentelmen włamywacz

Maurice Leblanc w 1905 roku opublikował pierwszą historię opowiadającą o przygodach Arsen`a Lupina. Trafił w dziesiątkę. Arsene bardzo szybko stał się...

Arsne Lupin. Hrabina Cagliostro
Maurice Leblanc0
Okładka ksiązki - Arsne Lupin. Hrabina Cagliostro

Poznaj początki kariery słynnego dżentelmena włamywacza Arsene Lupin, występujący pod przybranym nazwiskiem hrabiego Roula, staje się świadkiem przygotowań...