Będziesz tego żałować

Tom 1 cyklu Uwikłane

Lubicie książki Alicji Sinickiej? Ja osobiście jestem fanką i nie mam zastrzeżeń. Właśnie jestem po lekturze najnowszej książki autorki "Będziesz tego żałować".

"Najgorsze rzeczy w życiu wkradają się do niego podstępnie".

Iga po tym jak jej przyjaciółka cudem uszła z życiem, nie czuje się bezpiecznie we własnym domu. Do tego wszystkiego rozstała się z partnerem, który nie daje jej spokoju. Zmęczona sytuacją, w której się znalazła, postanawia się przeprowadzić. Idealnym miejscem wydaje się Osiedle Marzeń, które kusi obietnicą bezpieczeństwa i prywatności. Jest tylko jedno ale, Iga musi się zgodzić na przestrzeganie pewnych zasad.

Ta książka pokazuje nam przede wszystkim to, jak traktowane są kobiety we współczesnym świecie i jak łatwo mężczyźni potrafią zmanipulować kobiety do tego stopnia, że się od nich uzależniają i często nie potrafią odejść.

Często wyidealizowany świat nie zawsze jest miejscem bezpiecznym.

Zapoznajcie się z historią Igi i wielu innych kobiet. Zachęcam i polecam tą książkę.

Informacje dodatkowe o Będziesz tego żałować:

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2021-05-19
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Zobacz opinie o książce Będziesz tego żałować

Kup książkę Będziesz tego żałować

- Myślisz, że tylko kobietom wolno odczuwać strach?

- Uważam, że każdy może go odczuwać w równym stopniu. To nie zależy od płci, ale od wrażliwości.

Obserwatorka
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Obserwatorka

Nowa powieść domestic-noir autorki bestsellerowej "Stażystki"Lepiej zasłaniaj okna po zmroku. Nawet jeśli nie masz nic do ukrycia. Iza i Arek kiedyś byli...

Służąca
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Służąca

Miała być pomocą domową. Stała się służącą samego diabła. Julia chciałaby otworzyć firmę sprzątającą. Trafia do domu Państwa Borewskich, w którym...