Będziesz tego żałować

Tom 1 cyklu Uwikłane

Ale to było dobre 🔥 Na najnowszą książkę Alicji Sinickiej musiałam trochę poczekać przez zawirowania z pocztą. Kiedy w końcu przyszła do mnie paczka , nie czekałam ani chwili i zabrałam się za czytanie.

Po przeczytaniu serii oławskiej wiedziałam, że chcę więcej tego typu książek! Ta najnowsza książka również mnie nie zawiodła, a tylko utwierdziła w przekonaniu, że twórczość autorki mocno wpisuje się w mój gust czytelniczy ❤️

Czytaliście już? Znacie książki Alicji Sinickiej? Jeśli nie, a lubicie thrillery i domestic noir, to gorąco zachęcam do zapoznania się z dorobkiem autorki 🔥

Iga po rozstaniu z partnerem i brutalnym ataku na swoją przyjaciółkę, nie czuje się bezpiecznie we własnym domu. Aby poradzić sobie z traumą wprowadza się na prestiżowe, zamknięte Osiedle Marzeń. Pobyt na strzeżonej przestrzeni w pierwszej chwili wydaje się ratunkiem. Z biegiem czasu jednak Iga odkrywa, że lokatorów obowiązują pewne zasady. Niektóre z nich są bardzo nietypowe. Czego jednak się nie robi dla świętego spokoju?

To było coś nowego, bardzo ciekawy pomysł i doskonale poprowadzona fabuła. Do książki usiadłam pewnego dnia po pracy i do wieczora miałam za sobą już 3/4 historii. Gdybym miała wolne na drugi dzień na pewno nie oderwałabym się od niej aż do ostatniej strony. Polecam! 🔥

Informacje dodatkowe o Będziesz tego żałować:

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2021-05-19
Dodał/a opinię: alliwantisbooks

Zobacz opinie o książce Będziesz tego żałować

Kup książkę Będziesz tego żałować

- Myślisz, że tylko kobietom wolno odczuwać strach?

- Uważam, że każdy może go odczuwać w równym stopniu. To nie zależy od płci, ale od wrażliwości.

Oczy wilka
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Oczy wilka

Lena Kajzer, świeżo upieczona absolwentka studiów licencjackich, zaczyna właśnie nowy rozdział w życiu. Zmiana miejsca, staż w dużej firmie, pokój...

Obserwatorka
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Obserwatorka

Nowa powieść domestic-noir autorki bestsellerowej "Stażystki"Lepiej zasłaniaj okna po zmroku. Nawet jeśli nie masz nic do ukrycia. Iza i Arek kiedyś byli...