reklama

Biegnąca z wilkami

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2010-04-01
Kategoria: Psychologia
ISBN: 9788382025477
Liczba stron: 550
Dodał/a opinię: ola jastrzab

Ocena: 5.3 (10 głosów)

To niesamowite, że próbowałam czytać tę książkę kilka razy. W różnych momentach życia, ale zazwyczaj w dość skrajnych kiedy to wydawało mi się, że albo spadnę w przepaść albo znajdę siły by przepaść przeskoczyć. Nie przyszło mi jakoś do głowy, że można po prostu odwrócić się od przepaści i w ten sposób uratować resztki siebie. Za każdym razem odkładałam książkę na półkę. Aż do chwili kiedy.... Doszłam w życiu do chwili kiedy to ono samo zadecydowało o moim losie. Natura obdarzyła mnie wielką tajemnicą która odmieniła moje życie. A po przeczytaniu "Biegnącej w wilkami" wiem, że odmieniła na lepsze. Mądrzejsze i prawdziwsze. A cóż to znaczy? Często bywa tak, że człowiek wiedzie powierzchowny żywot. Można powiedzieć, że po prostu żyje, jakoś się zadomowił i dni mijają mu jeden za drugim, często bywają one do siebie podobne.... kolejny poniedziałek , kolejna niedziela, kolejny tydzień, miesiąc, rok... kolejny tort urodzinowy i kolejne skarpetki pod choinką. "Biegnąca z wilkami" czytana wnikliwie może okazać się wielkim znakiem STOP , znakiem od którego możemy wiele zmienić. To będą dobre zmiany. Można zadać banalne pytanie o to skąd autorka tak wiele o mnie wie? Bo czytając książkę ma się wrażenie , że czyta się o sobie. Kobieta zna psychikę kobiety najlepiej, najpełniej. Autorka staje się naszą przewodniczką duchową, naszą podporą i naszym olśnieniem. Moim olśnieniem. Nie lubię polecać komuś jakiegoś produktu, jednak tu zrobię wyjątek. Polecam tę książkę wszystkim mądrym kobietom niezależnie od wieku , wykształcenia, niezależnie od tego kim są i w jakim momencie życia się znajdują. Treść przemawiająca z lektury jest mocna, dogłębna. To treść prosto z duszy kobiety. To nasza wewnętrzna siła i moc, niejednokrotnie mniej lub bardziej umiejętnie zabijana przez złe moce jakkolwiek je nazwiemy. To mądra książka o tym jakie naprawdę jesteśmy i jak bardzo o tym zapomniałyśmy.

POLECANA RECENZJA

Zobacz opinie o książce Biegnąca z wilkami

Kup książkę Biegnąca z wilkami

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Oswobodzenie Silnej Kobiety
Clarissa Pinkola Estés0
Okładka ksiązki - Oswobodzenie Silnej Kobiety

 Matka Święta składa nam obietnicę, że każda dusza, która potrzebuje pocieszenia, wizji, przewodnictwa albo siły może do niej wołać i schronić się pod...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Nawet jeśli się tułamy, brudne, samotne, na pół ślepe i bezrękie, to wielka moc Jaźni będzie nas kochać i przytulać do serca.


Więcej

Nadejście nocy w baśniach można interpretować jako zstąpienie w nieświadomość


Więcej
Więcej cytatów z tej książki
Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy