Bożonarodzeniowa Księga Szczęścia

Mam dla Was kolejną dobrą książkę autorstwa @kosowska_jolanta pt. "Bożonarodzeniowa Księga Szczęścia".

Za egzemplarz dziękuję @kosowska_jolanta oraz Wydawnictwu Zaczytani

Tomek, Rafał, Lena, Aśka i Maria przyjaźnią się od średniej szkoły. Los rozrzucił ich po różnych stronach świata, nadal mają ze sobą świetny kontakt. Mają pewną swoją tradycję: co roku, na Boże Narodzenie, każde z nich pisze list opowiadając, co wydarzyło się przez rok, w ich życiu. Czytanie listów stało się dla nich rytuałem. Któregoś roku, okazuje się, że brakuje listu od Leny - samotnej matki, mieszkającej aktualnie w Chorwacji. Wszyscy przyjaciele się martwią, ale najbardziej przerażony jest Rafał, którego kiedyś łączyła z Leną miłość. W przeszłości bardzo ją skrzywdził i zostali tylko przyjaciółmi. Postanawia ruszyć do Chorwacji by dowiedzieć się co dzieje się z Leną... Czy to, co ich kiedyś łączyło ożyje na nowo?

Czy prawdą jest, że "stara miłość nie rdzewieje"? Czy spełni się przepowiednia babci Leny? Czy Rafał naprawi błędy z przeszłości? Odpowiedzi zawarte są w lekturze 😉.

Pani @kosowska_jolanta zabrała mnie w przepiękną podróż pełną emocji, autorka lubi podróże, co widać w książce, doskonale prowadzi czytelników przez niezwykle miejsca w Europie, jak i Polsce. Dla mnie historia Leny i Rafała jest napisana w interesujący sposób. Fabuła lektury jest ciepła, wzruszająca oraz bardzo przyjemnie się ją czyta. Gratulacje dla @kosowska_jolanta za stworzenie tak świetnej powieści obyczajowej. A Was moi drodzy zachęcam do sięgnięcia po książkę i wyciągnięcia z niej lekcji dla siebie, jeśli lubicie lektury o przyjaźni, bólu, rozstaniu i miłości to polecam tę książkę na zimowe wieczory i nie tylko 😉.

Informacje dodatkowe o Bożonarodzeniowa Księga Szczęścia:

Wydawnictwo: Zaczytani
Data wydania: 2021-11-10
ISBN: 9788382195637
Dodał/a opinię: Czytajka93

Tagi: obyczajowe boże narodzenie

Zobacz opinie o książce Bożonarodzeniowa Księga Szczęścia

Kup książkę Bożonarodzeniowa Księga Szczęścia

Życie jest stanowczo za krótkie, żeby robić rzeczy, których się nie lubi, popełniać w kółko te same błędy i z pochyloną głową słuchać głupszych od siebie.

Niemoralna gra
Jolanta Kosowska0
Okładka ksiązki - Niemoralna gra

Konrad, nauczyciel etyki zawodowej na jednej z medycznych uczelni, dyżuruje za kolegę w studenckim telefonie zaufania. Jedna przerwana w pół słowa rozmowa...

Niedoskonali
Jolanta Kosowska0
Okładka ksiązki - Niedoskonali

Gdy o wschodzie słońca budzi się nadzieja, spróbuj ją zatrzymać na dłużej. Są takie miejsca, które mają w sobie trudną do wytłumaczenia magię. Miejsca...