Burza emocji

Tom 2 cyklu Druga szansa

[Reklama] Wydawnictwo NieZwykłe

Mówi się, że nie warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Problem w tym, że woda za każdym razem jest inna i nigdy nie wiadomo na co się trafi: czy na coś gorszego, czy może jeszcze lepszego od tego co było. Czy więc zatem warto dać komuś drugą szansę?
    W pierwszym tomie poznaliśmy historię Sereny i Jamesa, która mnie oczarowała dostarczając pełnej palety emocji i wrażeń. Biorąc do ręki kontynuację wiedziałam, że czeka na mnie podobny pakiet. I wiecie co? Nie było nowy o pomyłce! To była fascynująca, przewrotna i niebywale pasjonująca historia miłosna.
    Autorka zabrała mnie na wyprawę, gdzie emocje zmieniały się niczym w kalejdoskopie. Motyw hate-love moim zdaniem bardzo strzałem w dziesiątkę. Tak samo jak stopniowo topniejące lód slow burn, które bajecznie podsycał ciekawość.
   Ta historia była słodka, urocza, romantyczna a jednocześnie smutna i przejmująca. Autorka porusza tutaj wiele trafnych zagadnień, które niestety mają swoje odbicie w otaczającej nas rzeczywistości. Każde z nich zostało trafnie przeanalizowane.
    Kolejny raz rozpływam się w zachwycie nad kreacją bohaterów i prowadzeniem fabuły. Wszystko ze sobą świetnie współgra. Zostałam w pełni usatysfakcjonowana tą powieścią. Uwielbiam styl autorki i fakt, że każda napisana historia ożywa pobudzająca bez żadnego trudu moją wyobraźnię do pracy na pełnych obrotach. Wczuwam się i zatracam a to dla mnie znak, że zdecydowanie twórczość autorki jest stuprocentowym spełnieniem moich czytelniczych oczekiwać od lektury.

Informacje dodatkowe o Burza emocji:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-01-31
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Burza emocji

Kup książkę Burza emocji

We’re Just Enemies
Lena M. Bielska0
Okładka ksiązki - We’re Just Enemies

Dwudziestoletnia Charlie Walker bierze udział w wyścigach motocyklowych, a dzięki swoim umiejętnościom zarabia na tym całkiem niezłe pieniądze. Niestety...

Zdradzone serce
Lena M. Bielska0
Okładka ksiązki - Zdradzone serce

Pięć rodzin mafijnych i prawo, którego nie wolno łamać!Czwarty tom słynnej serii ,,Bellomo"!Dwudziestotrzyletnia Giovanna, najmłodsza z rodzeństwa Bellomo...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;