Cole. Uwięziona pokusa

„Cole. Uwięziona pokusa” AT. Michalak to kolejna książka o sile miłości i przyjaźni .
Znam twórczość autorki i uważam, że każda kolejna książka jest lepsza od drugiej. Tym razem dostajemy historię zranionego mężczyzny, który dzięki pewnej kobiecie i swoim kolegą z drużyny nie poddaje się i zaczyna walczyć o swoje .
Kochani jestem ogromnie dumna z tego patronatu. Książka, którą pochłonęłam w jeden wieczór. Autorka ma bardzo przyjemny styl, dzięki temu przez książkę się płynie. Książka została podzielona na to, co się działo w przeszłości, i to, co się dzieje teraz w teraźniejszości. Dzięki temu wiemy, dlaczego nasz główny bohater Cole jest taki wycofany w swoim związku z Harmony. Może na początku byłam na niego zła za to jak się zachowywał, ale potem stwierdziłam, że został w najgorszy sposób oszukany przez kobietę, którą kochał, więc trudno było mu się zaangażować na maksa.
Kobieta, która go zniszczyła Nikki nie wiem, dlaczego, ale od samego początku mi się nie podobała. Coś czułam, że nie była szczera z chłopakiem.
Mega mi się podoba w tej książce to, że bohaterowie z poprzednich książek autorki też się tutaj znajdują. I może poznać też ich dalsze losy.
Nie chciałabym zdradzać wam co się będzie działo w tej historii, bo nudzić się nie będziecie. Rollercoaster emocjonalny i jak zawsze autorka zostawia bombę na końcu książki. Chyba, tylko nie jestem do końca zadowolona z zakończenia , ale to dlatego, że chciałabym więcej. Bo mogłaby ta historia dalej trwać. Ale coś czuję, że autora ma plan na kolejną historię .
Serdecznie polecam wam kolejny mega świetny tytuł.

Informacje dodatkowe o Cole. Uwięziona pokusa:

Kup książkę Cole. Uwięziona pokusa

W pułapce uczuć
AT Michalak 0
Okładka ksiązki - W pułapce uczuć

Alex nigdy nie myślała, że coś może wywrócić jej życie do góry nogami. Wszystko za sprawą męża własnej siostry, który zafascynował ją od chwili, gdy po...

W jego oczach
AT Michalak0
Okładka ksiązki - W jego oczach

Derek Brown ma 34 lata i charakter, który dostarcza mu wielu problemów. Jest właścicielem nieźle prosperującego klubu w Nowym Jorku. Derek...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska