W pułapce uczuć

Alex nigdy nie myślała, że coś może wywrócić jej życie do góry nogami. Wszystko za sprawą męża własnej siostry, który zafascynował ją od chwili, gdy po raz pierwszy go ujrzała. Rozdarta między miłością do Monici a pożądaniem, będzie musiała dokonać wyboru. Buzujące emocje, fascynacja i uczucie, które nigdy nie powinno zaistnieć.

Czy zakazana miłość może zmienić życie? Czy więzy rodzinne okażą się ważniejsze od uczucia do mężczyzny?

Podobno zakazany owoc smakuje najlepiej... Co, jeśli tym zakazanym owocem jest szwagier? Alex, mimo iż kocha Natana, usuwa się w cień, by nie niszczyć szczęścia siostrze. Jednak nie wszystko jest czarno białe, a uczucia mieszają się ze sobą. AT.Michalak stworzyła historię pełną namiętności, w której nie brakuje intryg, niełatwych wyborów, a wszystko to w niesamowicie pikantnej otoczce. Uwaga - ta książka mocno wciąga i nie pozwoli Wam się oderwać aż do ostatniej strony. Gorąco polecam! Nana Bekher, autorka

Ryzyko i pożądanie ponad więzy rodzinne. Alex musi wybierać między zauroczeniem i fascynacją a lojalnością wobec swojej siostry, a sprawca całego zamieszania wcale jej tego nie ułatwia. Czy zakazana miłość odmieni ich życie? Historia pełna namiętności, ryzyka i uczuć. Gorąco polecam, M. J. Cieślak - czytelniczka.

Informacje dodatkowe o W pułapce uczuć:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-01-28

Tagi: literatura obyczajowa

Kup książkę W pułapce uczuć

Odliczam czas do rozpoczęcia walki! Do startu gry o miłość, w której wszystkie chwyty dozwolone.

-Teraz posłuchaj mnie - powiedział, odsuwając się trochę .- Ja mogę to z Tobą robić, ja i tylko ja, no chyba że zapragnę, aby ktoś wziął cię na moich oczach.

W pułapce uczuć - opinie o książce

Alex jest zakochana w mężu swojej siostry. Do pewnego momentu myśli, że to uczucie jest tylko jednostronne. Kobieta żeby nie skrzywdzić siostry postanawia wejść w relacje z innym mężczyzna.
Czy uda jej się zapomnieć o Natanie?
Czy Natan tak łatwo odpuści sobie kobietę?
Do jakiego kłamstwa dopuści się siostra Alex by zatrzymać przy sobie męża?
Jedyne co mi się nie do końca podobało to to że główna bohaterka tak łatwo wchodziła z jednej relacji w drugą..
Książka jest lekka i czytanie idzie ekspresowo.
Oczywiście nie zabrakło też ognistych scen.. 😈
Historia zakończyła się w takim momencie, że ja chce więcej! 🔥
Zdecydowanie polecam 💚

Zakazany owoc, który według osób sięgających po niego smakuje najlepiej wyrządza też ogrom krzywd, które nie zawsze jesteśmy w stanie później naprawić. Na początku nikt nie myśli o konsekwencjach, tylko mknie podłóg swych pragnień, natomiast potem często jest już za późno na to, by kogoś uchronić przed swymi czynami.

Zarys fabuły

W książce spotykamy Alex, młodą kobietę, która zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie i nie może sobie z tym poradzić. Tymże bohaterem jest Natan, który jest jej szefem i może nie byłoby nic w tym złego, gdyby nie to, że prywatnie jest mężem jej siostry Monici. Natanowi niezbyt dobrze układa się w związku z żoną, gdyż ona dąży do powiększenia się ich rodziny o wspólne dzieci, natomiast Natan nie jest na ten krok jeszcze gotowy. Pewnego razu mężczyzna zauważa uczucia, jakie wywołuje u szwagierki, dzięki czemu traci hamulce i zaczyna dobierać się do Alex. Bohaterka staje przed ciężkim dylematem, bo z jednej strony cieszy się, że nie jest obojętna Natanowi, a z drugiej strony nie chce krzywdzić siostry, która w międzyczasie ogłosiła, że jest w bliźniaczej ciąży. Jaką drogę wybierze Alex? Kto jest konkurencją dla Natana? Jak potoczą się ich dalsze losy? O tym w książce „W pułapce uczuć” autorstwa AT. Michalak.

Zakazany owoc

W tej książce autorka wpadła na świetny pomysł, który dał świeżość fabule i sprawił, że całość wydaje się dość rzadko spotykana na naszym rynku. Bowiem były różne zdrady, ale dylemat w którym ma bohaterka do wyboru miłość do mężczyzny lub miłość siostrzaną jest raczej niespotykany. W rzeczywistości takie sytuacje się zdarzają, że rodzeństwo odbija sobie wzajemnie partnerów, tylko nie zawsze mają takie wewnętrzne rozterki, że krzywdzą w ten sposób zarówno brata, czy siostrę, ale także własnych rodziców. W przypadku Alex pojawiały się wątpliwości, co do tego, czy dobrze robi, ale Natan okazał się okropnym draniem, który w nosie miał uczucia obu kobiet i postępował tak, jak mu się chciało, przez co narażał bliskie osoby na cierpienie psychiczne. Natan pomimo tego, że dowiedział się o ciąży żony postanowił zdradzać ją, a nawet od niej odejść. Ten bohater jest przykładem osób pozbawionych głębszych uczuć, które patrzą tylko, by zaspokoić swoje potrzeby nie patrząc na innych. Niestety takich ludzi w naszym świecie jest bardzo dużo, dlatego warto poruszać takie tematy i o tym czytać, by wiedzieć, że nie każdy w swoim postępowaniu uwzględnia też dobro innych.

Podsumowanie

Książkę czytało mi się płynnie i z dużym zaciekawieniem dzięki niespotykanej tematyce obleczonej w pikantne sceny, które przypadną do gustu fankom gatunku. Akcja od razu nabiera tempa i nie posiada zbędnych opisów, czy sytuacji, a dołożywszy do tego przystępny styl pisarski autorki, to otrzymujemy świetną lekturę, taką którą spokojnie możemy czytać pomiędzy bardzo skomplikowanymi pozycjami zwłaszcza z innych gatunków. Okładka pasuje do treści książki i myślę, że przypadnie do gustu części odbiorców. Gorąco polecam pozycję wszystkim czytelnikom lubiącym pikantne historie, które oprócz namiętności poruszają ważne tematy spotykane w naszym codziennym życiu.

Alexandra Morris od samego początku zakochała się w mężczyźnie, który z czasem został nie dość, że jej szwagrem, to na dodatek szefem. Niestety kobieta musi ukrywać swoje uczucia.
    Natan Johns z Monicą tworzyli udane małżeństwo ale ostatnio coś zaczyna się między nimi psuć.
   Czy Alex i Natan ulegną pożądaniu? Czy ulegną pokusie?

Zakazany owoc? Zawsze! Jeśli widzę jakąś relację, która nie powinna mieć miejsca od razu oczka mi się świecą.
   Tym razem jest to kobieta i jej szwagier.
   Od początku niestety miałam ogromny problem z bohaterami. Nie byłam w stanie ich zrozumieć. Tej szczególnie relacji między nimi. Z jednej strony mieli jakaś wzajemną fascynację a  drugiej kategorycznie sobie zabraniali kontaktów. Gdzieś mi tutaj zabrakło tej równowagi. Tego wyważenia pomiędzy emocjami. Szale przechylały się jak dla mnie zbyt gwałtownie i do oporu w każdą ze stron.
   Dodatkowo nie do końca przemówiła do mnie ilość męskich osobników startujących do głównej bohaterki. Za dużo. Osobiście uprościłabym to wszystko zostawiając Natana i Michaela. Najważniejszym i kluczowych dla całej fabuły.
  Za to do przyjaciółki Alex, Angeli, nie mam żadnych zastrzeżeń. Oddana, szczera i bezinteresowna.
   Lektura jest naszpikowana scenami erotycznymi. Pokazującymi pasję i pożądanie.
   Najlepsze zostawiłam na koniec. Od momentu postanowienia zmiany przez główną bohaterkę akcja i wszystkie następujące wydarzenia zdecydowanie bardziej przypadły mi do gustu. To było właśnie to. Uproszczona, spowolniona, bardziej skupiona na emocjach między bohaterami. To właśnie w tych chwilach zadziała się magia, do której przyzwyczaiła mnie autorka w swoich powieściach. Finisz został tak skonstruowany, że brwi poszybowały do góry a ja zostałam w szoku i niedowierzanie, że to już koniec. Kontynuacja potrzebna na już. Koniecznie!
  Jak sami widzicie powieść miała kilka plusów i minusów. Na szczęście plusy przechyliły moją opinię i mimo wszystko uważam, że warto sięgnąć po tę historię.

Polecam.

Współpraca: Wydawnictwo WasPos

"W pułapce uczuć" to książka, która pokazuje, jak ciężka bywa miłość, która nieproszona zjawia się, by czasem namieszać w życiu nie tylko jednej osoby!

Alex to piękna i inteligentna kobieta, która swoje uczucia ulokowała, nie w tym mężczyźnie co powinna, etyka mówi jej, odpuść, a serce żyje innymi wartościami i pragnie tego, co zakazane- szwagra!

Natan przystojny właściciel firmy, szczęśliwy mąż, lecz życie czasem go przytłacza, kładąc cienie nad jego związkiem!

Czy Alex będzie na tyle odważna, że wyzna Natanowi swoje uczucia? Czy Natan zobaczy w Alex nie tylko świetnego pracownika i szwagierkę? Czy jest, chociaż cień szansy na szczęśliwe zakończenie? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie zajrzyjcie do książki po odpowiedzi!

At. Michalak zdecydowanie rozpieściła mnie tą książką!!! Od dawna wiemy, że owoc zakazany smakuje najlepiej, ale autorka postanowiła namieszać i to mocno! Alex to zdecydowanie bardzo mocna postać tej książki, ona nie podejmuje decyzji pochopnie, jeśli chodzi o uczucia, analizuje, bo w grę wchodzi szczęście jej siostry! Natan cóż mogę napisać, były momenty, kiedy chciałam krzyczeć ,,Co Ty robisz", by za chwilę kibicować mu! Ta dwójka zdecydowanie ma się ku sobie, lecz niestety czas nie jest im przychylny.

W książce mamy intrygę, która namiesza i to mocno! Miłość bywa ciężka, w miłości nie zawsze wszystko układa się idealnie, miłość potrafi ranić i właśnie tak jest w książce ,,W pułapce uczuć'!

Nie jest tajemnicą, że książki At. Michalak są blisko mojego serca , bardzo lubię styl autorki i zdecydowanie pomysły na fabułę, bo mimo, że zakończenie książki można przewidzieć, to na pewno nie w przypadku książek At. Michalak! ,,W pułapce uczuć" zakończenie, jak dla mnie było wielkim zaskoczeniem, bo już w trakcie czytania, miałam wizję zakończenia historii, ale bardzo mocno się myliłam!

Podsumowując, książka pełna intryg, w której miłość i pożądanie są owocem zakazanym! Zdecydowanie polecam!

🖤❤RECENZJA❤🖤

„Odliczam czas do rozpoczęcia walki!
Do startu gry o miłość,w której wszystkie chwyty dozwolone”

Od dnia, w którym jej siostra Monica przyprowadziła Nathan’a do domu, Alex zadurzyła się w nim jak wariatka. Mijają lata, a zakazana fascynacja nie ustaje, a wręcz narasta, a fakt, że razem pracują tylko ją potęguje. Nieświadoma uczucia siostry do jej męża, Monica, naciska Nathan’a na dziecko, a wszystko to dzieje się w Momencie, w którym on zdaje sobie sprawę, że mała i seksowna Alex cholernie go pociąga.
Rozpoczyna się gra pożądania między tą dwójką, w której póki co, to on ma ostatnie słowo i z reguły to co mam jej do powiedzenia pod wpływem pożądania, tylko rani zakochaną dziewczynę. Nowy kontrahent i służbowy wyjazd sprawia, że Alex próbuje pozbyć się natrętnych i zakazanych uczuć do Nathan’a. A nie mniej przystojny i gorący Jordan, nocą spędzoną z Alex próbuje wybić Nathan’a z głowy, lecz serce nie sługa, a zdradzieckiego ciała nie da się na chwilę oszukać i powstrzymać przed natarczywym szwagrem.
Toteż konsekwencje tych gorących momentów, będą początkiem wydarzeń, które zmienią życie nie tylko Alex, ale i jej najbliższych. Co jeśli odważy się ona dopuścić trzeciego gracza do tej zagmatwanej gry? Albo możemy spodziewać się szczęśliwego zakończenia, albo całkowitego zagmatwania tej historii.

Na początku chciałbym zgłosić oficjalny protest przeciwko takiemu zakończeniu!
A tak poważnie, to takiej miłosnej konfiguracji jeszcze nie było.

Zapewniam Was, że to co tu się wyrabia, to istny emocjonalny i seksualny rollercoaster. Niestabilność uczuciowa prawie każdego z bohaterów wysuwa się na pierwszy plan, ale to Alex jest w tej historii główną sprawczynią całego tego gorącego i emocjonalnego zamieszania, a to powoduje, że pochłaniamy książkę dosłownie parę godzin.

Oczywiście, jak to w życiu bywa nie obejdzie się bez strat i trudnych momentów, a nawet tych bez wyjścia.

Nie mniej jednak ilość tych najbardziej gorących i pikantnych momentów powoduje, że możemy zaliczyć to cudo do bardzo wyuzdanej literatury erotycznej.

Tytuł książki „W pułapce uczuć” jest totalnym strzałem w dziesiątkę!

Pięknie dziękuję autorce i wydawnictwu za egzemplarz do recenzji i z chęcią poznałabym dalsze losy głównych bohaterów.
Gorąco i pikantnie polecam

Avatar użytkownika - Zagubionawswieci
Zagubionawswieci
Przeczytane:2022-02-05, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2022,

Alex od zawsze kochała męża swojej siostry. Jednak mógł być jej jedynie w snach. Pracowała u niego w firmie i gdy tylko go widziała, jej serce zaczynało bić w szaleńczym rytmie. Starała się opanować, lecz nie przychodziło to z łatwością. W końcu on to zauważył, ten wzrok pełen pożądania na swoim ciele. Od jakiegoś czasu nie układało mu się z Monicą, więc przy pierwszej lepszej okazji zaczął zachłannie całować Alex, po czym odsunął ją od siebie. Kobieta była jak sparaliżowana, nie wiedziała, co się stało i pomimo tego, że jej się ogromnie podobało, nie mogła sobie pozwolić na więcej takich akcji. Przecież nie chce złamać serca swoje siostrze. Nie wiedziała jeszcze, że to nie będzie jej jedynym problemem.

Pełna namiętności, kłamstw i rozterek sercowych. Ta książka to istny rollercoaster emocji, który wciąga czytelnika od pierwszych stron i nie wypuszcza do samego końca. Scenki seksu elektryzują, sprawiają, że wyobraźnia działa na najwyższych obrotach. Podczas czytania rozpalały moje policzki i ciało. Historia Alex była pełna cierpienia, nieodwzajemnionej miłości i gorących uniesień. Sprawiała, że moje zainteresowanie rosło z każdą kolejną stroną. Bohaterkę polubiłam od razu i z wielkim zaciekawieniem śledziłam jej losy. Kibicowałam jej z całego serca, żeby w końcu mogła być szczęśliwa przy boku ukochanego mężczyzny. Jednak jej uczucia były zmienne, aczkolwiek zrozumiałe. Przecież każdy z nas pragnie kochać i być kochanym. Podejmowała takie, a nie inne decyzje, a ja cały czas trzymałam za nią kciuki. Gdy myślałam, że w końcu udało jej się znaleźć to, czego tak długo szukała, Autorka postanowiła, że nie może być tak kolorowo i wywróciła jej świat do góry nogami. Ja z zapartym tchem i oczami pełnymi łez, dalej towarzyszyłam bohaterce podczas jej historii. Zakończenie wgniotło mnie w fotel i zostawiło z wielkim niedosytem. Potrzebuję kolejnej części na wczoraj, bo inaczej wybuchnę.

Dziękuję Autorce i wydawnictwu Waspos za egzemplarz recenzencki. Kolejny raz Autorka zrobiła na mnie wielkie wrażenie swoim piórem, które pokochałam z całego serca. Polecam tę powieść z obietnicą, że Wam również skradnie serca i sprawi, że te wszystkie emocje będziecie odczuwać, jakby były Waszymi.

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2022-02-19, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Miłość bywa trudna, bywa rozczarowująca, zmusza człowieka do podejmowania decyzji trudnych, czasem nawet szalonych. O różnych odcieniach miłości i pożądania w swojej najnowszej książce pisze AT Michalak. Autorka nie stroni od poruszania trudnych tematów, grania na emocjach czytelnika, zaskakujących zwrotów fabuły oraz oczywiście od gorących scen przyprawiających o rumieńce. Nikt nie jest w stanie przewidzieć wydarzeń, które będą mieć miejsce, choć można zakładać, że nie będzie łatwo, to tak jak i życie tak i Autorka miała dla bohaterów swój scenariusz. Zaskakująca, porywająca, lekka, z nutką erotyzmu, intrygami i mnóstwem skomplikowanych decyzji oraz niespodziewanych zakrętów losu- taka właśnie jest ta powieść.
Alex od lat jest do szaleństwa zakochana w swoim.. szwagrze! Doskonale wie, że nie może z tym nic zrobić- z powodu lojalności wobec siostry, strachu przed reakcją rodziców oraz braku jakichkolwiek sygnałów od głównego zainteresowanego. Nieustannie toczy bój między sercem a rozumem. Podejmuje decyzje pod wpływem emocji, z którymi można się nie zgadzać, które mogą sprawić, że zbyt pochopnie ją ocenimy. Bo tak naprawdę to niesamowicie zagubiona dziewczyna, zarówno w swoich uczuciach jak i sytuacji, której się znalazła. Stara się najlepiej jak umie postępować w swoim mniemaniu właściwie. Ale czy w ogóle jest taka możliwość? Niczego innego nie pragnie bardziej niż zapomnienia o swoim zakazanym uczuciu. I to sprawia, że popełnia kolejne błędy, niemal zmuszając się do porzucenia swojego serca. Jednak czy miłość da się oszukać, zastąpić substytutem, który choćby nie wiem jak dobry i tak nigdy nie zbliży się do ideału?
"W pułapce uczuć" pozytywnie zaskoczyła mnie poprowadzeniem fabuły. Los nie oszczędza głównej bohaterki, choć dla równowagi stawia na jej drodze także dobrych ludzi, którzy wyciągną do niej rękę, gdy będzie tego potrzebować. Poruszenie tak kontrowersyjnego tematu jak zakazane uczucie to ciekawy ale i odważny zabieg ze strony Autorki, który przypadł mi do gustu. Z jednej strony zachowanie bohaterów jest niemoralne, a ich kolejne kroki nie zawsze stawiają ich w najlepszym świetle. Z drugiej strony, oceniając ich bliżej, należy zauważyć przede wszystkim to jak miotają się w swoim życiu, starają się podejmować dobre decyzje, a jednocześnie nie potrafią oszukać samych siebie. Znajdują się w tytułowej pułapce, z której na pierwszy rzut oka nie ma wyjścia, a już na pewno nie takiego, które nie pozostawi po sobie innych zranionych osób. Jeśli macie ochotę na trochę inny odcień miłości i intrygujące zwroty akcji z pewnością ta lektura Was nie zawiedzie. Jedynym jej minusem jest to, że należy teraz cierpliwie czekać na dalszy rozwój wydarzeń... ;-)

Cole. Uwięziona pokusa
AT Michalak0
Okładka ksiązki - Cole. Uwięziona pokusa

Cole spełniając prośbę kolegi nie sądził, że spotka go coś niezwykłego. To miało być tylko odwrócenie uwagi i granie skrzydłowego. Nasz bohater pod wpływem...

W jego oczach
AT Michalak0
Okładka ksiązki - W jego oczach

Derek Brown ma 34 lata i charakter, który dostarcza mu wielu problemów. Jest właścicielem nieźle prosperującego klubu w Nowym Jorku. Derek...