Cudowna Dolina Muminków

"Cudowna Dolina Muminków" to opowiadania zainspirowane twórczością Tove Jansson.

Muminki to dobranocka mojego dzieciństwa. Młodsze pokolenie może nie znać historii o tych małych bohaterach, dlatego cieszę się, że powstają książki i opowiadania o Muminkach.

"Nie ma to jak długa nieobecność, by sobie przypomnieć, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej".

Muminki przeżyją wielkie przygody. Muminek będzie miał się czym pochwalić, a raczej zaimponować Pannie Migotce. Mała Mi znowu będzie psocić i dokuczać innym. Wynalazki Migotka nauczą Muminki akceptować siebie takimi jakimi są. Muminki poznają nowego przyjaciela Bobka, który ma skłonności do kradzieży. Toft, który ma wielką wyobraźnię, dzięki Muminkowi zrozumie, że strach jest tylko, w jego głowie. Przekonany się, że Muminki mają swoje sekrety.

Książka posiada przepiękną szatę graficzną. Twarda oprawa, kolorowe ilustrację z pewnością spodobają się każdemu małemu czytelnikowi, a przygody Muminków oczarują każdego, bo nie sposób nie pokochać tych wspaniałych bohaterów.

Dla mnie ta książka to powrót do dzieciństwa☺

Polecam 👌

Informacje dodatkowe o Cudowna Dolina Muminków:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2022-11-23
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Dzieci od ok. 3 lat

Zobacz opinie o książce Cudowna Dolina Muminków

Kup książkę Cudowna Dolina Muminków

Przygody w Dolinie Muminków
Amanda Li0
Okładka ksiązki - Przygody w Dolinie Muminków

,,Na mój ogon!", wykrzyknął Muminek. ,,Przecież to smok!" Oto zbiór barwnych opowieści o niezwykłych przygodach Muminka i jego przyjaciół...

Zaczarowana Dolina Muminków
Amanda Li0
Okładka ksiązki - Zaczarowana Dolina Muminków

,,Może Dolina Muminków nie powstała dzięki czarom, ale to z pewnością najbardziej magiczne miejsce ze wszystkich". Poznajcie Dolinę Muminków dzięki zaczarowanym...