Cudowna wiosna w Olszowym Jarze

Jeszcze trochę i będziemy mieli wiosnę, a dokładnie za 21 dni! Tymczasem zapraszam Was do zapoznania się z książką Joanny Tekieli pt. "Cudowna wiosna w Olszowym Jarze".

Weronika porzuca życie w mieście i przenosi się do Olszowego Jaru. Przed nią mnóstwo wyzwań i problemów, ale zrobi wszystko by spełnić swoje marzenia.
Czy jej nowe życie będzie takie jak sobie wymarzyła?
Przekonajcie się sami.

Znakomita fabuła. Ciekawie wykreowani bohaterowie. Autorka stworzyła bardzo ciepłą i klimatyczną powieść. Czuć nadchodzącą wiosnę i zbliżające się święta wielkanocne. Razem z bohaterami przeżywałam ich perypetie i towarzyszące im emocje. To historia, która daje nadzieję i radość. Autorka barwnie opisuje naturę, wiosnę i obyczaje wielkanocne. Uwielbiam czytać takie ciepłe rodzinne historie. Po przeczytaniu tej książki będę z niecierpliwością wyczekiwała wiosny i już nie mogę doczekać się kwiatków, listków, zieleni, słońca itd.
Autorka ma lekki styl. Książkę czyta się szybko w błyskawicznym tempie. Spędzi bardzo przyjemnie czas i zrelaksowałam się.
Czekam na kolejne książki autorki. Jestem ciekawa czym jeszcze Joanna Tekieli zaskoczy mnie.
Rewelacja!
Zachęcam Was do przeczytania tej książki. Będziecie oczarowani Olszowym Jarem.

Informacje dodatkowe o Cudowna wiosna w Olszowym Jarze:

Kup książkę Cudowna wiosna w Olszowym Jarze

Pensjonat Leśna Ostoja
Joanna Tekieli0
Okładka ksiązki - Pensjonat Leśna Ostoja

38-letnia Justyna, pracownica korporacji, otrzymuje od wrednej szefowej zadanie, które ma ją zmusić do złożenia wypowiedzenia: ma pojechać do starego dworku...

Schronisko w Podgórowie (audiobook)
Joanna Tekieli0
Okładka ksiązki - Schronisko w Podgórowie (audiobook)

Ewa i Mariusz to małżeństwo z prawie dwudziestoletnim stażem. W ich związek wkradła się nuda, oboje mają wrażenie, że się od siebie oddalili. Pod wpływem...