Diabelna prawda

Wow! To już piętnasta książka tego miesiąca 😮. Jestem w szoku, czytanie aż za dobrze mi idzie. Oby moja dobra passa utrzymywała się także w sierpniu.

A jak Wam idzie czytanie?

Ja powoli poskramiam stosik hańby. Aż wstyd się przyznać ile książek na nim jest 🙉.

Tymczasem zapraszam na nową recenzję ❤.

Książka opowiada o dalszych losach głównych bohaterów- Błażeja i Sary. Tom pierwszy zakończył się wielkimi tajemnicami, które mocno wpłynęły na życie pary. Jak będzie tym razem?

Błażej po powrocie do Polski postanawia wyłożyć karty na stół i, gdy w końcu udaje mu się namówić Sarę na rozmowę, wyjawia jej całą prawdę. Ma dość życia w kłamstwie, boi się, że może nie odzyskać ukochanej.

Jak wpłynie na kobietę Diabelna Prawda?

Czy uda im się uporać z błędami przeszłości i tym co po sobie pozostawiły? Czy ta para ma szansę na szczęście?

W tej części poznajemy skrajne emocje bohaterów. Jest ich dużo więcej niż w poprzedniej części, za to mniej akcji. Zostały opisane szczegółowo, dzięki czemu nie raz i mi się one uaktywniały. Jest bardzo dużo płaczu, za tym co było i w strachu o to co będzie.

Sara trzyma nas w niepewności praktycznie do samego końca książki. Podbudowuje naszą ciekawość, sprawia, że nie możemy oderwać się od książki, musimy ją czytać i czytać aż poznamy jej decyzję.

Diabelną Prawdę czytało mi się z ogromną przyjemnością, chociaż nie pokładałam w niej wielkich nadzei. Nastawiałam się, że znowu przydomek Piękna zostanie użyty wiele razy, znowu będzie wałkowany sławny temat porwania i mafii.

Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że bardzo się myliłam.

Tym razem z ogromną ciekawością będę wyczekiwać tomu trzeciego, po który sięgnę z przyjemnością.

Polecam!!

Informacje dodatkowe o Diabelna prawda:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-07-21
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Diabelna prawda

Kup książkę Diabelna prawda

Pragnę odzyskać ciebie i twoje zaufanie. Nic się dla mnie teraz nie liczy. Nic oprócz ciebie...

Ale Meksyk! Totalne wariactwo
P.K. Farion0
Okładka ksiązki - Ale Meksyk! Totalne wariactwo

Dla niej to ostatnie wakacje u ojca będące kładką między światem studenckim a rozpoczęciem pracy w poważnym dorosłym życiu. Dla niego to zamknięcie trudnego...

Nie patrz
P.K. Farion0
Okładka ksiązki - Nie patrz

Cykl odcinków Spotykają się przypadkiem. Ona o pięknym sercu, on o bestialskiej duszy. Kompletnie nieświadoma swej wartości Blanka Bielska staje na drodze...

Forget Me Not
Julie Soto