Diabelski Maks

🖤💔🖤RECENZJA🖤💔🖤

„To było jakieś totalnie popieprzone! Ja, który byłem sprawcą całego nieszczęścia, okazałem się też jedynym mężczyzną, któremu pozwalała się dotykać”

W dniu swoich urodzin, życie Mai całkowicie legnie w gruzach. Jej chłopak okazuje się zdradliwym dupkiem, który zamiast z nią świętować, zabawia się z dziwkami i to na jej oczach.
Parę drinków później zdruzgotana Maja, nawet chce siebie wystawić na randkową licytację, ale szef klubu, w którym aktualnie topi swoje nieszczęście, postanawia zabrać ją na urodzinową kolację.
Jednak nawet w najgorszych snach, nie spodziewa się, co czeka ją z rąk tego, równie przystojnego co mrocznego mężczyzny.
Koszmar, w którym przyjdzie jej życie w ciągu najbliższych tygodni, będzie tylko początkiem ciągu traum, bólu i nieszczęść, których może spodziewać się w najbliższej przyszłości.
A to wszystko, przez rodzinne powiązania, kłamstwa, nieporozumienie, a przede wszystkim jej zagadkowe pochodzenie.

Czy oprawca, który zabierze jej godność i pozwoli poniewierać jej ciało, może być również tym jedynym.

Czy pomimo wszystkiego, czego będzie dane doświadczyć, Mai, dziewczyna jest jeszcze w stanie normalnie żyć?

No i w końcu kim tak na prawdę jest Maja i dlaczego jej własny ojciec chce ją zniszczyć?
Jedno jest pewnej, jest jeszcze wiele pytań, zagadek i równie szalonych co, aż niewiarygodnych zwrotów akcji.

Od samego początku do końca ta historia jest nieprzewidywalna i tak pokręcona, że aż czytałam ją z zapartym tchem, bo wiedziałam, że z każdą stroną, czekają mnie co raz to większe znaki zapytania i co raz mocniejsze i zaskakujące odpowiedzi. Jednak widać, że w przypadku tej historii, pomimo bólu, zadanych ran i zdrad, miłość jest najważniejsza i jest w stanie wybaczyć dosłownie wszystko.
Jeśli lubicie mocne i mroczne historie, brutalne wydarzenia, oraz wiele nakładających się na siebie wątków i
nieprzewidywalne zwroty akcji to ta książka jest dla Was.

To trzeba przyznać - ta książka jest inna niż wszystkie, które do tej pory czytałam i pomimo, że na prawdę wiele się tu dzieje, to i tak początek książki, nawet w najmniejszym stopniu, nie przygotowuje nas na cały ten rollercoaster emocji i mocnych zdarzeń.
Przyznam szczerze, że autorka zaintrygowała mnie tym debiutem i z chęcią poznam jej kolejne książki.

Informacje dodatkowe o Diabelski Maks:

Kup książkę Diabelski Maks

Leśna kuracja
Magda Rysa0
Okładka ksiązki - Leśna kuracja

Ten romans z przymrużeniem oka zawiera ważne przesłanie, jakim jest walka z otyłością, z kompleksami oraz postrzeganiem przez otoczenie osoby z nadwagą...

Historia dwóch miłości
Magda Rysa0
Okładka ksiązki - Historia dwóch miłości

Emilia mimo swoich czterdziestu kilku lat stoi na progu nowego życia. Rozwód czasami otwiera przed nami zaskakujące możliwości, więc kobieta wyrusza w...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska