Dorian

" Wpadła mi w objęcia, a ja przytuliłem ją z całych sił. Po chwili oderwałem się nieco od niej i pocałowałem ją najpierw w czoło, potem w policzek, na którym poczułem łzy szczęścia, aż w końcu w drżące usta. "

No i w końcu mamy.. Długo wyczekiwany erotyk napisany przez mężczyznę.

Dorian to młody artysta, który tworzy wraz ze swoją dziewczyną otwarty związek.
Niestety poprzez nie mówienie w prost o swoich potrzebach relacja ta długo nie wytrzymuje.
Mimo, iż mężczyzna jest świadom tego, że kocha Monikę nie jest w stanie zrezygnować z życia, które prowadzi. Spowodowane jest to między innymi tym, że boi się wprost mówić swojej kobiecie o swoich fantazjach. Dlatego dla niego lepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego nowej osobie i albo zostaną one zaakceptowane albo nie i będzie szukał dalej.

Czy potrzeba poczucia prawdziwej bliskości i miłości wygra nad beztroskim życiem?
Czy Dorianowi uda się odzyskać ukochaną i ograniczyć tylko do bycia z jedną kobietą?
Przeczytajcie sami! 😈

Myślę, że książka jest napisana dobrze. Czyta się ją lekko. Na pewno nie jest to książka dla każdego. Jestem otwartą osobą i nie ukrywam, że niektóre opisane fantazje trochę mnie szokowały.

Muszę wspomnieć również, że mega fajna postacią jest też Aśka.

Dużym pozytywem jest to, że możemy dowiedzieć się jak mężczyźni patrzą na kobiety. Co myślą o nich w momencie, kiedy na nie spoglądają.

W większości książek każda kobieta jest opisywana jako ideał. Piękna z idealnymi kształtami ciała oraz kobiecości.
Dzięki 'Dorianowi' możemy na to spojrzeć trochę inaczej. Główny bohater uważa, że każda kobieta na swój sposób jest piękna.
Za to podejście mega duży plus.

Informacje dodatkowe o Dorian :

Dodał/a opinię: mundurowa_czyta_

Tagi: Dorian waspos Amflaubert

Zobacz opinie o książce Dorian

Kup książkę Dorian

Ciało zawsze mówi prawdę i zdadzą nasze najskrytsze potrzeby. Wiele razy widziałem jak reagujesz, na mój dotyk. Widziałem też, jak o wiele słabiej reagujesz na dotyk innych.

Oblicza pożądania
A.M.Flaubert0
Okładka ksiązki - Oblicza pożądania

Jakie są twoje najskrytsze fantazje? Co byś poczuła, gdyby ktoś cię rozebrał, związał i siłą spełnił twoje najbardziej niepoprawne pragnienie? Jak byś...

Biurowy kochanek
A.M.Flaubert0
Okładka ksiązki - Biurowy kochanek

Czy powinna pożądać kogoś, kogo zupełnie nie zna? Eliza jest znudzona swoim życiem i monotonną pracą w biurze. Gdy pewnego dnia spotyka tajemniczego mężczyznę...