Druga żona

Głównymi bohaterkami są Nicole i Rebbeca dwie przyjaciółki, które od czasów studiów są nierozłączne.
Dzielą się swoimi sukcesami, radościami i troskami.
W momencie gdy Nicole rozstaję się z byłym mężem tyranem, poznaje miłego, troskliwego, kochającego i wspierającego Richarda.
Rebbeca trzyma kciuki za swoją przyjaciółkę.
Na początku nowe małżeństwo jest idealne, Nicole aż promienieje ze szczęścia...niestety do czasu. Nicole popełnia samobójstwo.
Rebbeca na jej pogrzebie poznaje Richarda- idelanego męża swojej zmarłej przyjaciółki.
Nicole choruję na depresje przez co popełniła samobójstwo ....ale czy na pewno to było powodem tej decyzji?
Czy ta promienna, wesoła i ambitna dziewczyna, która tak wiele w życiu przeszła naprawdę targneła się na własne życie?
Rebbeca nie może w to uwierzyć i chce sprawdzić czy, aby na pewno Richard był takim, jakim opisywała go Nicole.
Chcąc bliżej przyjrzeć się całej sytuacji, Beki wprowadza się do Richarda i jego córki.
Im dłużej z nimi mieszka i zagłębia się w całą sytuację, w jej głowie pojawia się coraz więcej pytań i wątpliwości...
Z czasem Rebecca zakochuje się w Richardzie...
Jak zakończy się ich relacja?
Czy Rebbeca dowie się, co tak naprawdę skłoniło przyjaciółkę do samobójstwa?

Thriller psychologiczny, który ukazuje nam, jak łatwo jest zniszczyć drugą osobę.
Jak zasiać niepewność i brak wiary w siebie w drugim człowieku.
Ile jesteśmy wstanie zrobić i znieść w imię miłości.
Książka jest rewelacyjna!
Uczucia, które mi towarzyszyły przy słuchaniu to istny rollercoaster!
Czułam każdą radość, smutek i strach naszych bohaterek.
Nie mogłam oderwać się od słuchania tej książki, a gdy musiałam na chwile ją odłożyć, to nie mogłam się doczekać ponownego sięgnięcia po nią!
Jedynym minusem jak dla mnie skakanie w czasie.
Wątki głównych bohaterów są mieszkane między tymi, które dzieją się w obecnej chwili a tymi z przed roku.
Wolałabym, żeby wszystko działo się chronologicznie, ale no cóż, nie można mieć wszystkiego.

Ocenka: 10/10

Informacje dodatkowe o Druga żona:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2021-06-02
Tłumaczenie: Jacek Żuławnik
Dodał/a opinię: Nanka_czyta

Zobacz opinie o książce Druga żona

Kup książkę Druga żona

Nicole na pewno nie życzyłaby sobie, żebyś miała wyrzuty sumienia. Była troskliwą, wielkoduszną osobą. Miałaby żal do siebie, gdyby wiedziała, że stoi na drodze do waszego, wspólnego szczęścia.

Czy na pewno mówimy o tej samej Nicole? Tej, która tak nie cierpiała sprzątać? Ani w ogóle nie przepadała za wszelkimi „babskimi zajęciami”, jak je nazywał jej ojciec. Nie znosiła faktu, że matka skakała wokół ojca i że tego samego oczekiwał od Nicole pierwszy mąż despota. Nienawidziła siebie za to, że pozwoliła się zastraszyć i robiła, co kazał. Życie jest na to zbyt krótkie, powiedziała po tym, jak wreszcie udało jej się uwolnić od tyrana. Nie cierpiała porządków – a jednak dom lśnił. Czyżby obsesja Nicole na punkcie czystości była jednym z objawów choroby?

Opiekunka
Sheryl Browne0
Okładka ksiązki - Opiekunka

Gdy zło zagości w waszym domu... Ta OPIEKUNKA was przerazi! Thriller od którego nie będziesz mógł się oderwać! Melissa i Mark Cainowie są szczęśliwi...