Eter

💚RECENZJA PREMIEROWA💚

„Nie byli parą. Pieprzyli się okazjonalnie. Świetnie  się pieprzyli i wychodziło to im całkiem nieźle bez całej tej otoczki związku. Jednak to dalej był tylko seks. Może kropla fascynacji i sporo chemii.”

Julia dziedziczy po dalekiej ciotce, domek w Karkonoszach, zapewne przypomina Wam się ten filmik śmigający na YT - jak to pięknie jest w Karkonoszach. Może wydaje się być pięknie, ale rzeczywistość okazuje się mroczna, a dziwne odkrycia ludzkich rozkładających się szczątków, w okolicznych górach, są na tak zwanym porządku dziennym.
Darek, z pochodzenia Warszawiak, za dnia pracuje w tartaku, a w nocy prowadząc audycję radiową w miejscowym eterze, niesie swój własny krzyż przeszłości i doświadczeń, zagłuszając samotność i sumienie, jednorazowymi przygodami z przypadkowo poznanymi kobietami.
Niespełna trzydziestoletnią Julię i starszego o ponad dekadę Darka, dzieli dosłownie wszystko, a łączy sąsiedztwo na tym Karkonoskim odludziu, no i jeszcze chemia, która przeradza się w seksualną pasję i wzajemne zafascynowanie. Jednak licho nie śpi i wiele zdarzeń i czynników, zaczyna ich od siebie oddalać.
Jakie tajemnice kryje Darek przed Julką i miejscową ludnością i jaki to ma związek z nim, a także z przerażającymi znaleziskami, tego możecie dowiedzieć się czytając „Eter”.

Bardzo lubię książki Anieli Wilk, jej nietuzinkowy styl, jest szczegółowo dopracowany, a każdy bohater, ba każdy element zdarzeń i zaistniałych sytuacji, na prawdę świetnie  opisany. Sensacja, kryminał, momenty przerażenia i bezsilności oraz wiele znaków zapytania i nieprzyzwoicie fascynujący seks. Tak można określić w pigułce tą książkę.
Polecam gorąco i zapewnianiem Was, że rozwiązanie tej zagadki nieźle Was zaskoczy i przerazi zarazem. Zakończenie inne niż zazwyczaj, ale to właśnie takie, nie dają potem zapomnieć o książce.

Pięknie dziękuję autorce i wydawnictwu, za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki.

Informacje dodatkowe o Eter:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-09-22
ISBN: 9788328719422
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Eter

Kup książkę Eter

Nie byli parą. Pieprzyli się okazjonalnie. Świetnie się pieprzyli i wychodziło to im całkiem nieźle bez całej tej otoczki związku. Jednak to dalej był tylko seks. Może kropla fascynacji i sporo chemii.

Figurantka
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Figurantka

W tej grze można tylko wygrać lub zginąć. Brutalne śledztwo, naginający reguły agent FBI i pozorantka, która nie chce być tylko przynętą - powieść...

Buntownik
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Buntownik

Aniela Wilk nie ma sobie równych! Finał bestsellerowej sensacyjno-erotycznej serii o zadziornej figurantce i brutalnym agencie FBI jest naprawdę wybuchowy...