Fałszywa narzeczona

Tom 1 cyklu Na niby

"Fałszywa narzeczona" Wiktoria Lange to moim zdaniem gorący biurowy romans.

Oliwia i Conor spotykają się przypadkowo dwa razy. Raz ona pomyliła go z taksówkarzem, dwa przez roztargnienie spowodowała stłuczkę. Dziewczyna jest winna ogromną sumę za szkodę jaką zrobiła. Niestety nie ma z czego zapłacić bo straciła pracę. W głowie młodego milionera rodzi się plan, aby bohaterka udawała jego narzeczoną. Jest to jedyny sposób, żeby Conor dostał wszystkie udziały w rodzinnej firmie. Podpisują kontrakt na dwa miesiące przez, które ma trwać ta farsa.

A co zrobią, gdy pożądanie, okaże się silniejsze, niż podpisana umowa ?

Ta historia to debiut autorki. Moim zdaniem bardzo udany. Serdecznie gratuluję autorce tak świetnej książki i z niecierpliwością czekam na drugi tom ♥️.

W tej historii można się wiele domyślić. Wydaje się, że jest ona jedną z wielu "udawanych" narzeczonych.

Jednak zakończenie tej powieść, wybuchowy charakter głównej bohaterki oraz zachowanie głównego bohatera zdecydowanie wyróżnia ją, na tle innych romansów.

Książka jest napisana z perspektywy obojga bohaterów. A cała fabuła jest bardzo interesująca. Dodatkowo styl pisarki jest lekki i przyjemny, który w jednej chwili rozbawia, a w następnej macie ochotę zabić głównego bohatera 🙈😅.

Świetne spędziłam czas z ta pozycją! Polecam! 😍

Informacje dodatkowe o Fałszywa narzeczona:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-12-15
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Zobacz opinie o książce Fałszywa narzeczona

Kup książkę Fałszywa narzeczona

Noc z nim 2
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - Noc z nim 2

David po wygranej walce rozpoczyna poszukiwania Alessii. Sprawdza każdy możliwy trop, nie wierząc, że dziewczyna tak po prostu rozpłynęła się w powietrzu...

I See You Everywhere
Wiktoria Lange0
Okładka ksiązki - I See You Everywhere

Komedia romantyczna z sąsiedzkimi relacjami w tle! Ich pierwsze spotkanie nie zwiastowało niczego złego, ale kolejne doprowadzały obydwoje do coraz większego...