Feeling Close to You

Teagan właśnie złożyła podania na studia. Jej marzeniem jest kierunek związany z projektowaniem gier komputerowych. W ciągu dnia pracuje w kawiarni a nocą streamuje gry. Pewnego dnia trafia w sieci na znanego youtubera, Parkera. Od tego momentu Teagan i Parker zaczynają się ze sobą kontaktować, nie tylko online. Mimo że mieszkają na dwóch krańcach Stanów, to świetną okazją na pierwsze spotkanie jest konwent organizowany w Teksasie. Chwile spędzone w realu sprawią, że tych dwoje połączy coś więcej niż tylko miłość do gier. Na przeszkodzie do happy endu może jednak stanąć despotyczny ojciec Teagan i tajemnica Parkera.

Uwielbiam książki Bianci Iosivoni. Po niesamowicie emocjonalnej historii zawartej na kartach pierwszego tomu “Finding back to us”, musiałam koniecznie sięgnąć po drugą część trylogii. Nie zawiodłam się, choć muszę przyznać, że początkowo było mi trochę ciężko wgryźć się w fabułę. Świat gier komputerowych jest daleki od moich zainteresowań, a zrozumienie sensu oglądania, jak ktoś gra, nie mieści się w mojej głowie i idei spędzania wolnego czasu. Jednak wszystko jest dla ludzi. Jeśli to im sprawia przyjemność – proszę bardzo, niech oglądają!

Kiedy jednak pozwoliłam się porwać historii Teagan i Parkera, to weszłam w iście romantyczny klimat i w moim brzuchu pojawiły się motylki, które udzielają się czytelni*kom, gdy losy bohaterów sprawiają wrażenie tak bardzo prawdziwych.

Pochłonęłam tę historię w jeden dzień. Nie było w niej wielkich dram i ogromnych smutków. To przyjemna książka z motywem friends to lovers, która wciąga, prawie (w moim przypadku) od samego początku. Polecam! To dobra lektura na jakiś weekendowy pochmurny dzień.

“Feeling close to you”, to drugi tom z cyklu “Finding back to us” - każdą z tych części można czytać osobno, ponieważ opowiada o losach innych postaci.

Informacje dodatkowe o Feeling Close to You:

Kup książkę Feeling Close to You

Wybacz. To dla twojego dobra
Bianca Iosivoni0
Okładka ksiązki - Wybacz. To dla twojego dobra

MIŁOŚĆ MOŻE POCHŁANIAĆ, ALE CO JEŚLI UKAŻE SWOJE MROCZNE OBLICZE? Młoda, ambitna dziennikarka Robyn jest zszokowana, gdy zjawia się u niej policja z...

Fighting Hard For Me
Bianca Iosivoni0
Okładka ksiązki - Fighting Hard For Me

Nic nie może zniszczyć tej przyjaźni. Nic. A zwłaszcza jakieś niedorzeczne uczucie. Sophie nareszcie osiągnęła swój cel. Po ponad roku bycia nieszczęśliwie...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;