Fighter

💋💋💋RECENZJA💋💋💋

„Rozbrajał mnie, rozbawiał, rozpajęczał. I uwielbiałam sposób, w jaki na mnie patrzy. Tak jak by był pewien, że wygra, ale bawił się tym, że nie uda mu się to zbyt szybko”

Ksenia Wernerowska, jest pisarką poczytnych erotyków zakrapianych prawdziwymi, sensacyjnymi wydarzeniami prosto z życia wziętych, piszącą pod pseudonimem Pola Werner, i strzegącą swojego seksownego wizerunku jak lwica. Jednak, pomimo ostatnich, dość nieciekawych wydarzeń w jej życiu, całkowicie straciła wenę twórczą.
Dodatkowo pojawiające się groźby i anonimy, które nieustannie dostaje, zaczynają wzbudzać w niej konkretne obawy.
Namówiona przez swojego wydawcę, na czas pobytu w Warszawie, związanym z targami książki, postanawia poddać się ochronie, niezawodnej i znanej ze swej skuteczności firmie, której właścicielem jest Patryk Cebulski „Cwibel”, mistrz mieszanych sztuk walki, obecnie powracający do formy, po niefortunnym zdarzeniu i wypadku z przed kliku lat. Boski, przystojny, pewny siebie skurczybyk, uwielbiający korzystać z kobiecych ciał, bez absolutnego angażowania się w jakiekolwiek formy związku. A na dodatek wysoki,umięśniony, o oczach tak błękitnych jak niebo nad palcem kultury w słoneczny dzień.
Ksenia natomiast, oprócz seksownego ciała, nóg aż do nieba, świetnych cycków, burzy ognistych włosów i ciętego języka, ostatnimi czasy stroni od związków i mężczyzn, którzy zawsze okazują się być zdradzieckimi kutafonami.
I nagle tych dwoje musi spędzić ze sobą cały tydzień, bez wchodzenia w żadną bliższą relację, tzn Patryk, od pierwszego spojrzenia na Ksenię, z chęcią wszedł by w nią…, ale ta nauczona doświadczeniem i znając opinie o tym tu boskim ciasteczku,jedyne co może mu zaproponować, to typowo kumpelski układ, bez macanek, nasłanych oczu i tym podobnych zażyłości.
Jednak czy ta chemia, która, aż kipi, gdy są razem,gdy się w końcu uaktywni , może uchronić ich przed tym co nieuniknione?
Czy uda im się rozwiązać sprawę, pogróżek, a także sprawę, w którą ostatnio bardzo zaangażowała się Pola, a z którą jak się okazuje, ma też coś wspólnego Cwibel?

Jedno jest pewne odpowiedzi będą szokujące, dla samych bohaterów, a jeszcze bardziej zaskakujące dla samych czytelników.

Ostry seks..
Ostry język…
Ostra jazda…

Powiem jedno książki Pauliny Świst, się nie czyta, je się po prostu pochłania. Rzuca się wszystko, bez względu na późniejsze konsekwencje : przypalony obiad, spóźnienie do pracy, czy tam inne, mało ważne w tym przypadku rzeczy.

To właśnie na książki tej autorki czekam najbardzej i na każdą następną premierę czatuję z utęsknieniem.

A po epilogu, to już w ogóle 😻😻😻

FIGHTER to prawdziwa mieszanka sensacji, erotyki i emocji, które tak nietuzinkowo, rodzą się pomiędzy głównymi bohaterami.
Akcja, pikanteria i rewelacyjne pełne humoru dialogi, tak chrakterystyczne dla książek autorki, która się „nie pierdzieli w tańcu” w swoich dziełach, co sprawia, że jej styl jest unikatowy, niepowtarzalny i po prostu nie do podrobienia.

Jak każdą książkę Świst’a gorąco polecam i nieustająco wnoszę wniosek, o pojawienie się w końcu, Zimnego w najbliższych planowanych publikacjach, a po takim , powiedziałabym szokujących epilogu - jest nadzieja😈😈

Jeszcze raz pięknie dziękuję za egzemplarz do recenzji i tą boską koszulkę z napisem Figher’ka❤❤❤

Informacje dodatkowe o Fighter:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-04-13
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Fighter

Kup książkę Fighter

Grasz w głupie gry, to wygrywasz głupie nagrody.

Całkiem niezłe to są schabowe w barze mlecznym. Ty jesteś, niunia, wyjątkowa.

Przekręt
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Przekręt

Gdzie jest granica chciwości? Nie ma jej? A może po prostu jej nie widać, kiedy oczy przesłania mgła pożądania? Kilka osób będzie musiało poważnie...

Anyway
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Anyway

Wydaje się, że Ksenia ,,Werner" Wernerowska i Patryk Cebulski żyją w szczęśliwej bańce i nic nie zwiastuje, by coś miało się zmienić... Ale jak to w życiu:...