Fu#k up

"Fu#k up" Pauliny Świst to moim zdaniem genialny romans z wątkiem adwokackiego świata.

Nawet nie wiem jak zacząć, tę recenzję, bo emocje po lekturze siedzą jeszcze we mnie. W głowie mam tylko " Co tam się wydarzyło?!" i "Chcę więcej!!!". Moim zdaniem to jedna z najlepszych książek autorki i tu z przykrością stwierdzam, że lepsza niż Prokurator.

Całą serię Fighter, Anyway i Fu#k up należy czytać w takiej kolejności, żeby żaden wątek Wam nie uciekł. Pisarka tą ostatnio częścią połączyła tak świetnie wszystko razem, że aż byłam pod ogromnym wrażeniem.

Nie zabrakło humoru, który, bardzo wyróżnia tę autorkę na tle innych romansów. Nie raz wybuchałam głośnym śmiechem na zabawne dialogi bohaterów. A i sprawdziłam pewną teorię i muszę przyznać, że Ksenia powinna to opatentować 🤣.

Bardzo spodobał mi się pewien zabieg w tej książce. A mianowicie fabuła przeprowadzona jest dwubiegunowo. Dostałam tutaj historie Oliwki i Przemka, ale też nie zabrakło moich ulubionych postaci z poprzednich tomów i... i.... prokuratora Zimnego.

"... Trochę mnie przerażał, a trochę fascynował. Nie miałam zamiaru dzisiaj się nad tym zastanawiać. Jeszcze jeden, ostatni raz odepnę sobie wrotki. Przynajmniej będzie okazja, żeby z przytupem i hukiem się pożegnać".

Oliwka jest adwokatem, silną kobietą oraz ma totalnego pecha. Niestety jedna zła decyzja, spowodowała u niej złą lawinę zdarzeń. A każda kolejna decyzja nie jest lepsza. Tak trafia na SOR, gdzie spotyka swojego byłego chłopaka. Przemek to komandos z niesamowitą pewnością siebie. Ale on też coś ukrywa, a ich spotkanie, nie jest przypadkowe. Nasi bohaterowie dalej walczą z prawną firmą, która zatruwa im życie, a ostateczna rozgrywka, jest już blisko.

Czy to wszystko skończy się happy endem, czy totalnym fu#k upem ? Musicie przekonać się sami 😁.

Ja ze swojej strony ogromnie polecam ❤️ Jestem totalnie kupiona tą książką. Akcja trzymająca w napięciu, zaskakujące tajemnice i bohaterowie, których od razu pokochałam a najbardziej Wolfa. Wredny, przystojny i brutalny no mój książkowy typ 😁❤️.

Informacje dodatkowe o Fu#k up:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-04-26
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Fu#k up

Kup książkę Fu#k up

Nie zostałam pisarką bez powodu – każda historia, którą opowiadałam, tworzyła inny świat. Świat, w którym mogłam porozliczać swoje i cudze błędy, napiętnować zachowania, które mnie wkurwiają, śmiać się z tych, które mnie bawią, a przede wszystkim przeżyć przygodę i zabrać w nią również innych.

Przekręt
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Przekręt

Gdzie jest granica chciwości? Nie ma jej? A może po prostu jej nie widać, kiedy oczy przesłania mgła pożądania? Kilka osób będzie musiało poważnie...

Anyway
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Anyway

Wydaje się, że Ksenia ,,Werner" Wernerowska i Patryk Cebulski żyją w szczęśliwej bańce i nic nie zwiastuje, by coś miało się zmienić... Ale jak to w życiu:...