Galeria spełnionych marzeń

Ada otrzymuje w spadku po ciotce lokal, który w marzeniach Matyldy miał zostać galerią rękodzieła. Dziewczyna bardzo chce spełnić ostatnią wolę bliskiej osoby, jednak wie, że samej będzie jej ciężko, a mąż uważa, że powinna to miejsce sprzedać. Sam stawia na swój rozwój i wyjeżdża do Francji.
Do pomocy chętnie zgłasza się siostra, mająca masę pomysłów.
Kiedy w małżeństwie Ady nic się nie układa, Dorota jest nie tylko jej wspólniczką, ale również przyjaciółką, dzięki której owa galeria nabiera realnych wartości.
W całej odnowie starego lokalu pomaga Łukasz, zdolny budowlaniec, który będzie chciał za wszelką cenę naprawić również serce Doroty.

Historia o spełnianiu marzeń, rodzącej się przyjaźni oraz miłości, ale też o zdradzie i bólu, który rozrywa serce bohaterów. Autorka głównie skupia się na życiu Ady, jej popadaniu w depresję oraz uczeniu się żyć w nowej rzeczywistości. Wątek Doroty jest mało rozbudowany, ale mimo to jej postać jest dobrze wykreowana i bardzo potrzebna w opowiadaniu.
"Galeria spełnionych marzeń" to książka obyczajowa, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto lubię historie o życiu. Lekka i przyjazna w odbiorze.
Mam nadzieję, że wkrótce pojawi się kontynuacja losów bohaterów i wtedy może więcej dowiemy się o Dorocie.

Informacje dodatkowe o Galeria spełnionych marzeń :

Wydawnictwo: Magia Słów
Data wydania: 2022-05-27
Dodał/a opinię: Wioletta Jachym

Zobacz opinie o książce Galeria spełnionych marzeń

Kup książkę Galeria spełnionych marzeń

Córeczko, ludzie zawsze zawodzą, mniej lub bardziej, ale tak się zdarza. Jesteśmy tylko niedoskonałymi ludźmi, dlatego nie warto pokładać nadziei w człowieku, nawet najlepszym. A takim był kiedyś Mateusz. Ludzie się zmieniają, zmieniają ich okoliczności, zdarzenia, tragedie, otoczenie. Zaufałaś za bardzo człowiekowi, a ludzie zawodzą. Tyko On jest niezawodny. – wskazała palcem w górę – W Bogu szukaj pocieszenia córeczko, On ciebie nie opuści.

Świąteczny pakt
Małgosia Mroczkowska0
Okładka ksiązki - Świąteczny pakt

Lena, właścicielka lawendowego sklepiku, nie ma szczęścia w miłości. Każdy związek to porażka. Właśnie znowu ma złamane serce, ponieważ idealny wybranek...

Trzy kroki do szczęścia
Małgosia Mroczkowska0
Okładka ksiązki - Trzy kroki do szczęścia

Lena i Adam poznają się w dość nietypowych okolicznościach. I choć nie pałają do siebie sympatią, będą potrzebować wzajemnej pomocy. Po wspólnie spędzonych...