Grzesznik nawrócony

Tom 6 cyklu Bridgertonowie

"Grzesznik nawrócony" to kolejny tom o perypetii rodziny Bridgertonów.
Poznajemy Michaela Stirlinga i Francesco Bridgerton. Sławny londyński bawidamkiem zakochał się w Francesce od pierwszego wejrzenia. Niestety ona miała zostać żoną jego kuzyna.
Po dwóch latach małżeństwa Francesca zostaje wdową.
Michael boi się wyznać jej miłość,  ale pewnej nocy wybucha między nimi szalona i gorąca namiętność.
Jeśli jesteście ciekawi jak dalej potoczą się losy Francesci i Michaela koniecznie sięgnijcie po tę książkę.

Jak ja uwielbiam czytać takie romanse historyczne i dzięki nim przenosić się w czasie. Bardzo emocjonalna i wzruszająca historia,  która dostarczyła mi mnóstwo emocji i wrażeń.
Przyznam się szczerze,  że nie czytałam poprzednich tomów,  ale teraz wiem, że muszę nadrobić tę serię. Na dodatek dowiedziałam się,  że na podstawie cyklu  Bridgertonowie jest dostępny serial na platformie Netflix.
Autorka tak oczarowała mnie swoim piórem i stylem,  że tę grubą książkę przeczytałam w błyskawicznym tempie. Genialna i wciągająca fabuła już od pierwszej strony.  Bardzo ciekawie wykreowani bohaterowie.  Zaskakujące i nieoczekiwane zwroty akcji.
Jeśli jesteście fanami romansów to ten oczaruje Was i będziecie mieli ochotę na więcej.
Gwarantuję Wam, że nie będziecie nudzić się ani przez moment.
Ta historia skradła moje serce.
Bawiłam się świetnie.

Tytuł oryginału: When He Was Wicked
Tłumaczenie: Maria Wójtowicz
Ilustracje:-
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Zobacz opinie o książce Grzesznik nawrócony

Kup książkę Grzesznik nawrócony

Zakochany hrabia
Julia Quinn0
Okładka ksiązki - Zakochany hrabia

Dwudziestoletnia Katherine Sheffield już nie wierzy, że kiedykolwiek wyjdzie za mąż. Pogodzona ze swym losem postanawia zadbać o to, by jej siostra, siedemnastoletnia...

Tylko ta noc
Julia Quinn0
Okładka ksiązki - Tylko ta noc

Daniel Smythe-Smith, hrabia Winstead, przez trzy lata ukrywał się w Europie przed ścigającymi go zabójcami. Teraz powraca do domu. Jest przekonany, że...