Harry Potter i czara ognia

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2018-03-28
Kategoria: Dla młodzieży
Dodał/a opinię: MrsBookBook

To już czwarte spotkanie z Harrym, który podczas wakacji odwiedza Wesleyów i razem wybierają się na mistrzostwa świata w quidiczu. Lecz w nocy po meczu na niebie ukazuje się znak Tego Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać.

Ale pozwolę przenieść się do Hogwartu. W tym roku szkolnym odbędzie się Turniej Trójmaiczny. Z tej okazji do szkoły przybędą uczniowie z Bułgarii i Francji.

Reguły turnieju są następujące:  Uczestniczyć w nim może trzech uczniów (po jednym z każdej szkoły), konieczne jest ukończenie 17 lat. Uczestnicy wrzucają karteczki z imionami do Czary Ognia, która następnie sama wybiera zawodników.

Lecz jak to możliwe że Czara Ognia wybrała aż czterech a nie trzech uczestników Turnieju Trójmagicznego?

Kto znajdzie się w tej czwórce?

Która szkoła zwycięży w Turnieju?

Oraz co z tym ma wspólnego Harry Potter?

Ta część najbardziej mi się podobała jak dotychczas. Potrafiła zbudować takie napięcie, że nie sposób było odłożyć książkę. W koło powtarzałam sobie „A jeszcze jeden rozdział”, aż z bólem serca zdawałam sobie sprawę, że czas kończyć bo niedługo trzeba wstawać do pracy (a ja jestem osobą, która lubi pospać). W tej części Harry kłóci się ze swym najlepszym przyjacielem Ronem. Mało tego, to co się dzieje w tej książce przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Miłość, kłótnia przyjaciół a na deser Sam Wiesz Kto, Polecam.

Kup książkę Harry Potter i czara ognia

Zobacz opinie o książce Harry Potter i czara ognia
Harry Potter. Harry Potter I-VII MP3
Joanne Rowling0
Okładka ksiązki - Harry Potter. Harry Potter I-VII MP3

Światowy fenomen! Książka przetłumaczona na 67 języków! Ponad 450 milionów sprzedanych egzemplarzy! Cykl powieściowy, który zawładnął wyobraźnią niezliczonej...

Harry Potter i kamień MP3
Joanne Rowling0
Okładka ksiązki - Harry Potter i kamień MP3

Harry Potter przez całe swoje życie sądził, że jest zwykłym chłopcem. Aż do dnia jedenastych urodzin... Wtedy to okazało się, w jak wielkim był błędzie...

W imię natury
Jędrzej Pasierski