Idealna para

"(…) największym błędem, jaki można popełnić, jest całkowite uzależnienie swojego życia od drugiej osoby”.

Nie ma to jak życie influencerki.. usłane różami.. z kolcami.

Aneta to influencerka i celebrytka. Pół miliona obserwatorów codziennie zachwyca się jej wystawnym życiem na świeczniku.
Kiedyś ta dziewczyna miała prosty plan na życie: mieć męża, dzieci, dom nad jeziorem, być szczęśliwą. Brutalna rzeczywistość jednak szybko zweryfikowała jej parcie na marzenia..
Jako niedojrzała i naiwna młoda kobieta nie raz dostała od losu pstryczka w nos. Jeden błąd pociągną za sobą kolejne. Zachłysnęła się wizją luksusowego życia i łatwych pieniędzy, co uczyniło z niej marionetkę w rękach wpływowych ludzi..
Aneta zdobyła się jednak na to, by oddzielić przeszłość grubą kreską i zacząć nowe, lepsze życie z czystą kartą.
Dziś jako wschodząca gwiazda Instagrama otrzymuje propozycje nie do odrzucenia. Ma zostać twarzą aplikacji randkowej. Promować ją i biorąc udział w reality show dla singli udowodnić, że nowa apka działa i jest gwarancją na szczęśliwy związek.
Hulająca kampania oparta na kłamstwie, duże zasięgi, mnóstwo kasy.. rzeczywistość nie jest tak kolorowa jak pokazują media. Na dodatek o Anetę upomina się jej mroczna przeszłość z dnia na dzień wpędzając w narastające poczucie zagrożenia i bezradności..

Marcel Moss po raz kolejny zaskakuje, szokuje, uświadamia i przestrzega..
Brutalnie realnie o żądzy pieniądza.
Wielowymiarowo o przemocy i mobbingu.
Modelowo o syndromie. sztokholmskim.
Niespecjalnie o miłości.
Dramatycznie o naiwności.
Drastycznie o obsesji.
I trochę przekornie o „Internetach”.

„Idealna para” to do bólu współczesny thriller. Nieszablonowa historia o tym jak cienka jest granica oddzielająca niebo od piekła i o wielu twarzach ludzkiej natury.
Polecam🔥.

Informacje dodatkowe o Idealna para:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-10-13
ISBN: 9788381957014
Dodał/a opinię: Anna Biarda

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna bóg

Zobacz opinie o książce Idealna para

Kup książkę Idealna para

Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Pokaż mi

"Muszę posłusznie wykonywać jej polecenia. Inaczej upubliczni nagrania. A w międzyczasie robić wszystko, by odkryć, kim jest i dlaczego tak bardzo mnie...

Nie wiesz nic
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Nie wiesz nic

Szokujący thriller psychologiczny autora NIE WIESZ WSZYSTKIEGO W NASZYCH CZASACH WYRAZEM NAJWYŻSZEJ ODWAGI JEST BYCIE SOBĄ ŻYCIE JEST ZA KRÓTKIE...