Idealna para

Marcel Moss po raz kolejny pokazuje, że nie ma dla niego tematów tabu. W swojej najnowszej książce "Idealna para" porusza temat mobbingu, dyskryminacji kobiet, molestowania, gwałtu oraz przemocy w świecie show biznesu.

"... klucz do szczęśliwego życia i doskonałego zdrowia to unikanie dłuższych relacji z mężczyznami".

Główna bohaterka Aneta jest influencerką. Nie ma w życiu łatwo. Na co dzień towarzyszą jej skandale, jej związki kończą się katastrofą, a do tego matka alkoholiczka ciągle uprzykrza jej życie. Aneta chcąc zarobić szybko i łatwo duże pieniądze, trafia do Dubaju, a tam zaczyna się jej dramat.

Ta książka pokazuje jak łatwo można ulec presji otoczenia. Główna bohaterka, podstawiona pod ścianę, ulega namowom znajomego i jako pani do towarzystwa przenosi się do Dubaju. Fragment ten historii wzbudza ciarki na ciele. Nie wiem jak dziewczyna mogła się zdecydować na coś takiego, ale główny cel, który jej przyświecał to pieniądze.

Przed każdym rozdziałem autor podaje statystyki m.in. przemocy seksualnej, różnicę zarobków kobiet w stosunku do mężczyzn, mobbingu, molestowania, gwałtu.

Bardzo lubię książki autora właśnie za te życiowe tematy, za szczerość i za nieprzewidywalność.

Polecam.

Informacje dodatkowe o Idealna para:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-10-13
ISBN: 9788381957014
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna bóg

Zobacz opinie o książce Idealna para

Kup książkę Idealna para

Zaginieni
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Zaginieni

JEDNI DOBROWOLNIE UKRYWAJĄ SIĘ PRZED ŚWIATEM. INNI NIE MAJĄ WYBORU... Rok 2007. Zakochani Gabriela i Rafał spędzają romantyczny weekend nad jeziorem...

The Candidates. Panna Richwood
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - The Candidates. Panna Richwood

W ŚWIECIE WIELKICH PIENIĘDZY I POKUS PRAWDZIWA MIŁOŚĆ TO BEZCENNY SKARB. W dniu osiemnastych urodzin Jasmine Stokes otrzymuje od rodziców list, który...