Jaga i dom na orlich nogach. Strażnicy Wrót

Tom 1 cyklu Strażnicy Wrót

Widząc okładkę musiałam kupić tę książkę i ogromnie gratuluje Pani Agnieszce Wajdzie za ilustracje okładkową, ponieważ to co zawarte na niej doskonale oddaje wszystko to co zawarte jest w książce.

Rzadko jest, żeby czytając książkę można by cofnąć się do jakiegoś okresu w swoim życiu. Książka dla dzieci i młodzieży, ale i dorosły znajdzie coś z dzieciństwa. Od razu napiszę, że musicie naszykować się na wiele ciekawych przygód, ucieczek, ale i intrygi jakie wymyślił nikt inny jak….?? Nie no tutaj lepiej tak zostawię.

Uwielbiam tę małą chatkę, która nazywa się Cykor i jest najlepszym przyjacielem naszej Jagi. Takich dwóch to ani jednego i marnie szukać kogoś podobnego. Książkę połknęłam w kilka godzin śmiejąc się w pewnych momentach z sytuacji jakie wymyśliła ta dwójka.

Książka, która w pewien sposób uczy pokory wobec starszych i mądrzejszych ludzi, którzy są naszymi rodzicami a to, że zakazują nam pewnych rzeczy nie znaczy, że są uparci i specjalnie to robią. Jaga przekona się o tym na własnej skórze.

Ja mam ogromną nadzieje, że autor niedługo przedstawi drugą część, bo wspaniale spędziłam ten czas. Wyobraźcie sobie dom, który ma ponad 500 lat i jest tak ogromny, że jego szpony sięgają innych kontynentów, a wewnątrz ma tyle pomieszczeń, schowków różnych zakamarków, że nikt by nie zliczył.

Kochani zakochałam się w tej młodej pannie i jej przyjacielu. Polecam oddać się tej lekturze. Jeżeli macie możliwość to wspólnie z dzieckiem przeczytajcie a gwarantuję, że będziecie mieli mnóstwo zabawy.

Informacje dodatkowe o Jaga i dom na orlich nogach. Strażnicy Wrót:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2021-09-01
Dodał/a opinię: bookwmkesie

Zobacz opinie o książce Jaga i dom na orlich nogach. Strażnicy Wrót

Kup książkę Jaga i dom na orlich nogach. Strażnicy Wrót

Strażnicy wrót. Jaga i stalowy chochoł
Maciej Rożen0
Okładka ksiązki - Strażnicy wrót. Jaga i stalowy chochoł

Dalszy ciąg przygód młodej czarownicy Jagi. W pierwszym tomie, aby wyjść cało z opresji, wystarczyła tylko sprawna różdżka i grupka magicznych przyjaciół...

Strażnicy Wrót. Jaga i miasto magotechników
Maciej Rożen0
Okładka ksiązki - Strażnicy Wrót. Jaga i miasto magotechników

Przed Jagą kolejna misja! Jaga Kurzastopka pracuje jako złota rączka w Domu Niespokojnej Starości dla Magicznych Stworzeń i praktykuje magię pod okiem...